• türk kızlarının %85'inden daha güzelmiş amk.
  • reis başakşehir maçında geleni gideni fırçaladı. adam defansı o kadar çok sahiplenmiş ki duran toplarda herkesi yerine diziyor, defansta hatalı pas olduğunda bağırıp çağırıyor çok ilginç.
  • fm 2008'de kendisini balazs dzsudzsak, mika aaritalo,rene mihelic,marvin angulo ile birlikte ingiltere championship ligi'ndeki stoke city'e aldigim efsane stoper. 5 sene icerisinde beni sampiyonlar ligi sampiyonu yapti bu adamlar. sonra pic baskan benden izinsiz dzsudzsak'ı real madrid'e sattı. bende bastim ultimatomu, ne de olsa takimi alt ligden alip sampiyonlar ligi sampiyonu yapmis bir teknik adamim bana takim mi yok amk? evet yokmus maalesef. bir tek sivasspor teklif yolladi. aq boyle isin..
  • dünya'nın en iyi 5. defans oyuncusudur.. rica ediyorum.

ilk 4

rhodolfo
    ersan
    tosiç
    miloseviç
  • bekir irtegün adlı fırıncının yerine transfer edilen tanrı thor virali. hayırlı olsun böyle kaliteli adamlar getirin, keyfimiz yerine gelsin.
    not: fanatik galatasaraylıyım
  • türk kızlarının yüzde doksanından güzel olan avrupa'nın en iyi defans oyuncusu.
  • gerçek bir lidermiş onu gördük. bazen ortamda birilerinin sakin olması gerekir. hem kendisi hem teknik direktörleri çok iyi götürdüler süreci. kjaer de kaptan nasıl olurmuş herkese gösterdi. eyvallah.
  • fazla güzel. bu kadar güzel olsam bruno alves'le duşta denk gelmemeye gayret ederdim.
  • büyük kaptan. helal olsun, kaptanlık nasıl olur gösterdi az önce. herkes yıkıldı o dimdik durdu arkadaşına kalp masajı yapılırken. herkesi ayakta tuttu, eriksen'in eşi, arkadaşları ve taraftarlar dahil.
  • simon kjaer diye yazılır, sagopa kajmer diye okunur.
hesabın var mı? giriş yap