• deli cevat'ın çok çok çok sinirlendiğinde söylediği söz.. fiziksel olarak ve kendi dildosunu kullanarak yapmakta zorlanacağı eylem.. (bkz: imkansiz diye bir sey yoktur)
  • ötesi olmayan, süper yaran bi laf...
  • dişilerde kibar versiyonu "şimdi sinirden mastürbasyon yapacağım"dır bunun. yine de kibar falan deyip olur olmadık her yerde söylememek gerekir, "aa vallahi bırakmam, biz ne güne duruyoruz" diyecek biri elbet çıkacaktır.
  • şu anki ruh halim. en tepemizdeki adam yakarım bu ülkeyi diyor, sizi birbirinize kırdırırım diyor. nasıl bir dümenin içindeyiz amına koyayım, nasıl bir vicdan bu olaylara yol veriyor? kimseye zarar vermeyeceğim, şimdi sinirden kendimi sikecem..
  • eğer bir insan türkiye'de yaşıyorsa ve ttnet kullanıyorsa, internetini sınırsız zannedip her ay çatır çutur para ödüyorsa, sonrasında karşısına çıkan adil kullanım kotası zırvalığı yüzünden sık sık söylediği sözdür.
  • her dışarı çıktığımda içimden tekrarlayıp durduğum söz. nerde gıcık olduğum şey var, gelip beni buluyor çünkü. ağzını şapırdata şapırdata yemek yiyeni mi dersin, höpürdeterek çayını çorbasını içeni mi dersin. aslında hiç büyük bir olay değil ama mutlaka benim kapsama alanıma girip o boğazında kalasıca yemeğini ağzını şapırdata şapırdata yiyen bir mal gelip beni buluyor. iblis ya. dünyadaki ilk yemeğin mi? höpürdetmek? o bir başarı. vapur gibi höpürdetmeden o çayı içemiyor. inadına ben de deniyorum höpürdeterek içmeyi ama daha çok yanıyorum. nasıl beceriyorsunuz. bunun özel kursları falan mı var acaba. sırf gıcıklık olsun diye mi toplaşıyorsunuz. şakkıdı şakkıdı sakız çiğneyeni de ya önümde ya arkamda oturuyor olur bir yolculuk esnasında. kalkıp yerimi değiştiririm. iğrenç, küçük baloncukları çıt çıt eder ağzında. kapatsana o ağzını bir. şakkıdı şakkıdı çiğnemesene. atom parçalamanı istemiyoruz. çok zor bir şey değil. yolculuk demişken kolu bacağı yerinde duramayan adam da gelir benim arkamda oturur. dizlerini ittirir de ittirir. sırtımda ben onun dizlerini hissederek gitmek zorundayımdır. tamam onu geçtim. sabit dur bari it. kıpır kıpır. 40 dakika oturamıyor musun yerinde. ''ay sığamıyorum'' hep gel benim yanımda sığama tamam mı dev insan. o şakkıdı şakkıdı sakız çiğneyen kızla sözleşip gel. şap şap yemek tadan iblis adamla gel. sonra hep beraber oturup bir keyif kahvesi için höpürdete höpürdete.
hesabın var mı? giriş yap