• istifası üzerine birleşmiş milletler ve g-20 ülkeleri "zirvelere hatun getirecek eleman" arayışına başlamıştır.
  • avrupaya ayarın kralını vermiş italya başbakanı.

adam avrupa'dan kuzey afrika'dan gelen göçmen sorununu çözmek için yardım istiyor almanlar ve fransızlar gönülsüz davranınca veriyor göçmenlere schengeni.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)

(bkz: ayar böyle verilir)

http://www.globalpost.com/…ly-visas-europe-eu-video
  • müstesna bi fucker olduğunu tüm dünyaya göstermiş, nihayetinde yıllardır yönettiği italya'yı da skip atmıştır...

adamı mankenler kesmemiş olacak ki tüm ülkeyi zikti...

eski italya başbakanı ve tayyip'in oğlunun nikah şahidi...
  • bizim bir damat var; eniştem. italyan. on numara napoli delikanlısı. haftasonu izmir'deydi, kendisine silvio berlusconi'yi sordum anlattı:

- napoli'de, milano'da kime sorsam berlusconi'ye oy vermedim diyor. adam yüzde 47 oy aldı. iki italyandan biri bu adamı seviyor ama herkes küfrediyor. türkiye'de de kimse erdoğan'a oy vermedim diyor o da yüzde 47 almış. interessare, interessare.
  • fatih terim ile recep tayyip erdoğan karışımı insan.
  • rahat bir adam. ama hoyratlığa varan rahatsız edici bir rahatlık bu. düşünün yahu, bir ülkenin başbakanısınız ve bir başka ülkenin başbakanı* kırmızı halı üzerinde araçtan inmenizi bekliyor ve siz efendi gibi "selamün aleyküm bacım deyip" buyur edilmeyi bekleyeceğinize, telefonla konuşmayı tercih ediyorsunuz. dahası bu sanki son derece normalmiş gibi, sizi bekleyen bir başbakana, hem de bir kadına o sırada kulağınıza dayadığınız cep telefonunu işaret ederek "teldeyim abla, geliyom bi sn" işareti çekeceksiniz ve götünüzü dönüp elinizi cebinize sokarak rhen kıyısında konuşmaya devam edeceksiniz.

herhalde farkındasınızdır, bu kadar berlusconi lafı ettik bir kez bile rte demedik. asıl bomba şimdi geliyor. iddiaya göre, angela'yı sap gibi kırmızı halı üzerinde bırakan o telefon görüşmesinde berlusco'nin görüştüğü kişi bizimkiymiş:

berlusconi: -kanka kapatmam gerek, angela bekliyor.
    rte: -dur be dostum berlusconi. sonra döndüm adama van minits dedim, bir kere o eli indir dedim.

işte o görüntü: http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7983043.stm
  • ulan dunya buyuk bir lider kaybetti. rus basbakanina "obama genc, saglikli hem de bronz tenli. siz iyi anlasirsiniz" diyecek adam gelmez dunyaya bir daha. gule gule silvio reyiz..

http://news.bbc.co.uk/2/hi/7715016.stm
  • erdoğan'ın seks açılımıdır.
  • tony soprano'nun başbakan olmuş halidir.
  • birlikte pavyona gidilecek adam. o sıcaklığı taşıyor. yani insan pavyona gitmeye korkar ya "ulan sikerler bizi burada" diye bir endişeye kapılır ya, ama bir yandan da merak eder ya, hep böyle bir abiye ihtiyaç duyar. bu abi ki, işte adamı elinden tutup pavyona götürecek adamdır. nitekim umut sarıkaya da bu minvalde tariflemiş abiyi. ne bileyim hiç böyle kolumdan tutup pavyona götüren bir abim olmadı be sözlük. içeride ne dönüyor merak ediyorum gerçekten. özlüyorum böyle bir adamı, beraber pavyona gidelim, ne bileyim çapkınlığın inceliklerini falan anlatsın; fonda pavyon çiftetellisi çalsın, berlusconi "kardeşimle ilgilenin, bir dediğini iki etmeyin" desin ahaliye. her erkeğin gönlünde böyle bir abi özlemi yatar bence. benim yatmıyor diyen ayak yapıyordur. kızlara şirin görünmeye çalışıyordur. benim berlusconi gibi bir abi özlemim yok diyen meriç'tir bence, bütün kızların arkadaşıdır ama sevgilisi değildir. işte böyle böyle sözlük, berlusconi manda kasa mercedes'ine bindirip vilyasına götürsün istiyorum hepimizi. vilyada he mi?

edit: pavyon çiftetellisi eklendi.
hesabın var mı? giriş yap