• bu memlekette farah gibi tiplerin olmayan oyunculuğuna on milyon entry giriliyor ama ne hikmetse bu kadına hiçbir şey yazılmamış.

müthiştiniz sibel hanım. oynamak değil adeta yaşamaktı yaptığınız. çok tebrikler…
  • bu insan gerçek hayatta pembe ünal değilse, kesinlikle tüm en iyi oyuncu ödüllerini hak ediyor, kıytırık altın kelebeğinden, oscarına, altın ayısından palmiyesine.. (ölümlü dünya -serbest tonlamasıyla okunacak). gerçi buralar ya çok ağlamalı, ağdalı roller ya da üç - beş diyalog harici ortam seslerinden oluşan filmlerin kalemi. ama sibel ablamız öyle mi, gayet normal bir ritmi olan karakteri sadece "o" olarak bize aktarıyor.

o kadar saçma sapan senaryosu, hayatın olağan akışına aykırı kurgusu, insanların aklıyla alay eden olay örgüsü, muhafazakar dünyaya pek de hakim olamayış nedeniyle oluşan falsolar, falan filan tonla saçmalığa rağmen kızılcık şerbeti tutmuşsa cidden oyuncular sayesinde. sibel hanım da bu yapımdaki en başarılısı. o mikro mimikler, kaş kaldırış, göz belertiş, o ağızdaki tarif edemediğim hareketlenmeler, tonlamalar falan harika. hayır erenköy cemaati içinde mi büyüdün be mübarek bu nasıl nokta atışı role giriştir. kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • şu an kızılcık şerbetinin muhafazakar pinkosudur. o kadar seküler kadın oyuncular içinde ciddi anlamda seksopolitesi yüksek bir oyuncu.. rol icabı mı kendi doğal halimi bilemedin, ilk kez izledim oyunculuğu da üst seviyededir.
  • rolünün hakkını o kadar iyi veriyor ki, gerçekten nefret ediyorsunuz karakterinden. nefes alışları falan. cidden.
  • siz bu kadını ekmek teknesi'ndeki masum ve duru güzelliğiyle görecektiniz. o zamanlar aşıktım kendisine. taş gibi kadın ve süper oyuncu.

(bkz: ekmek teknesi)
  • sibel hanım sizi kazandığımız için çok mutluyum. yalvarırım diziden sonra zayıflamak, estetik yaptırmak gibi aksiyonlara girmeyin, biz yönetmenler sizin karşıladığınız rolü dolduracak gerçek aktrisler bulmakta çok zorlanıyoruz.

çok uzun yıllar keyifle izleyeceğimiz oyuncudur.
  • kusursuz derecede iyi oyuncudur.underrated kaldığını hakkının verildigini asla dusunmuyorum.baslik altındaki entry sayisindan da anlayabilirsiniz.
  • kadın müthiş oyuncu. mimikleriyle de sesiyle de döktürüyor. o sesine, bezgin insan tonunu nasıl veriyorsun be. çok doğal oynuyor. dizinin içine çekiyor insanı. o anda o evin içindeymişsin gibi hissettiriyor. çok da güzel bir kadın. maşallah diyorum.
  • bu prototipçi dizi sektöründe bundan sonra anne rollerinden başka bir rol bulabileceğini sanmıyorum ama çok kaliteli bir oyuncu olduğunun altını da çizmek lazım.
  • 2005 yılı belalı baldız dizisinden bir enstantaneyi instagram'da "ah gençlik" diyerek paylaşmış. gençliği ayrı, şimdiki hâli ayrı ahh çektiren güzel oyuncu

görsel
hesabın var mı? giriş yap