• çölde araba kullanmaya devam etmek zorunda olduğum uykusuz 86. saatimde gözkapaklarıma kibrit çöpü koymayı düşünürken telefonun ucundan bana saatlerce nasıl neredeyse mükemmel olduğunu, ıspanağa sarılmış bıldırcını, sağlıklı ayak nasıl olmalıydıyı falan anlatmasa ben bugün bu yazıyı yazamıyordum muhtemelen.
    sağol yoldeş.
  • iq seviyesinde zaman zaman tehlikeli dususler yasayan, bu dususler sirasinda da "ehiii hiiii hiii" diye siritarak etrafta bos bos dolanan kisi.
    tanimam etmem.
  • babasının geiger sayacı yokmuş, üzüldüm şahsen

...lakin birgün kazağımın biri topak topak olursa gideceğim adresi artık biliyorum
  • direksiyon başında kendini carlos sainz sanan insan.mecbur kalmadıkça arabasına binmeyin derim ben*.
  • bocegiyle beraber * araba tamircisi olma yolunda hizla ilerliyormus alinan son bilgilere gore
  • bize çin kültürünü asilayan sahsiyet,onun sayesinde hunlara yapilan çin entrikalarini bile önemsemez olduk...türkiye çin maçi 3-0 bitince nasi yendik sizi seklinde msjlar almistir kendisi,ama biz yine de onu bagrimiza basiyoz.ne de olsa serde türk misafirperverligi var.
  • peng..pengu..péngüen.
  • kaybolma konusunda nirvanaya ulaşmış bi zat...çengelköyden kuzguncuga gitmeye çalışırken kıta değiştirip kendini beşiktaş caddelerinde bulan aslen çinli olan entirika sever şahıs
  • hakkında daha derin bilgiye viki sayfasından ulaşılabilecek olan bir japon köpek cinsidir.
    heykeli dikilen ünlü köpek hachiko'nun içinde bulunduğu cins olan akita'ya göre daha küçük bir köpek cinsidir.

http://en.wikipedia.org/wiki/shiba_inu
  • 2033 yılında 1 dolar fiyatına ulaşacağını tahmin ettiğim kripto para birimi. binance borsasından 10 dolar harcayarak 1,5 milyon adet shiba aldım. 2033 yılında emekli olduğumda 1 dolara ulaştığında 1,5 milyon dolar ile emekli olmayı planlıyorum ytd
hesabın var mı? giriş yap