• he-man'in ikiz kardeşi, sarı saçlı, mavi gözlü, mini etekliydi. "gölgelerin gücü adına, beeen şiraa'yım" diye bağırırdı, biz de içimizden "cehennemde çıra gibi yanacaksın" derdik buna. he-man'dan daha sonra gösterilmeye başlamıştı ama müziği he-man'inkinden daha güzeldi. ok atan bi herif wardı, ona vurgundu, silik bi kızdı, şira olmadığı zaman. bi tane de atı wardı, pegasus gibi bişi oluodu dönüşünce, uçardı. tam adı "she-ra princess power"'dı, dc tarafından yayınlandı bi ara.
  • ben kucukken cinsel fantezilerimin kahramanı olan hatun.
  • kucukken hastaydim ben bu hatuna..
  • he-man'le kıyaslanamayacak bir çizgi diziydi. he-man'deki karanlık atmosferin tersine daha çiçekli böcekli daha pembeydi.
    she-ra'nın yardımcı ekibinden adını hatırlamadığım ok atan tipin kıyafetinin gögüs kısmında kalp deseni var idi. nerde kaldı savaşcı karizması..
  • çok yakın bir zamana kadar "she-la" olduğunu düşündüğüm, hatta doğrusunun "she-ra" olduğunu söyleyen arkadaşı da buna inandırdığım çocukluk kahramanı. evet, tahtadan kılıçlarlarımızla savaş yaparken de ben hep "şiilaaa" diye bağırırdım. keşke biri beni uyarsaymış o zaman.
  • harika avci'nin kilic kusanmis hali.
  • kizlar kendini he man yerine koyamiyacaklari icin ya da cinsel yonden erken gelismis erkek cocuklarinin fantezilerine he man i konu etmelerinin cinsel gelisim acisindan gayet sakincali olacagindan yaratilmis cizgi film karakteri
  • amerikan halkının ahlak elastikiyetini ölçmek için, önce "she-male" olarak tasarlanan, daha sonra başta vatikan olmak üzere bütün muhafazakarların tepkisi sonucu she-ra olarak değiştirilmiş savaş kadını.
  • eski nesil bir lara croft...
  • bendim bu. valla yani, çok emindim bundan. 80'li yıllarda çocuk olan hemen her baaayanın olduğu gibi. fakat sanıyorum ki beni diğer bayanlardan ayıran bir özelliğim var. benim she-ra olduğuma inancımın temelinde ne she-ra'nın kanatlı atı, ne topuklu çizmeleri, ne taş gibi bacakları, ne gücü, ne süsü, ne kalp motifli yavuklusu, sadece ve sadece adora'dan she-ra'ya dönüştüğünde uzayan saçları vardı. hatırlayan hatırlar, adora'nın omuz hizzasındaki saçları gölgelerin şerefi adına bele kadar uzayıveriyordu. ben de, erkek saçlı bir kız çocuğu olarak, she-ra'ya özeniyordum haliyle. sonra büyüdüm. belime kadar uzattım saçlarımı. yetinmedim sararttım bir de. she-ra gibi oldu saçlarım. şimdi düşünüyorum, saçlarına değil de, söz gelimi göğüslerine özenseydim, şimdi 90 numara sütyen takıyor olacak mıydım acaba? neyse artık...
hesabın var mı? giriş yap