• turk insaninin dunya ile entegrasyonu konusunda onunde en buyuk engeldir. 100 yillik turkiye cumhuriyeti'nin egitim sisteminin bu sendromu asacak sekilde egitim mufredatini yeniden duzenlemesi buyuk onem arzetmektedir.
  • etnikçi sol liboş zırvasıdır.
  • varlığının en büyük kanıtı başlığındaki entryler olan sendrom, toplumsal histeri
  • türkiye; rusya, avrupa birliği, ortadoğu, afrika ve asya'nın tam ortasındaki çok hassas bir coğrafi konum. ülkenin birlik ve bağımsızlığı 7&24 risk altında.
    aksini iddia edenleri kürdistan şeytan beşlisine davet ediyorum. iran kürdistanı, türkiye kürdistanı, ermenistan kürdistanı, suriye kürdistanı ve ırak kürdistanı'nı gezin.
    sevr'in bir sendrom olmadığını anlayacaksınız.
    atatürk'ün hem bu ülkenin hem de dünyanın barış teminatı olduğunu farkedeceksiniz.
  • hayatta kalma içgüdüsüdür.

bu millet sevr antlaşması ile anadolunun ortasına hapsedilmek ve soykırıma uğratılmak istendi.

bir daha o günler asla tekrarlanmasın diye ölene dek sevr antlaşmasını unutmayacağız. mustafa kemal paşa'yı her zaman daha iyi anlayacağız. bizim için yaptıklarını daima yeni nesillere öğreteceğiz.

diyarbakır'da, van'da dolaşan alman ve fransız ajanlara dikkat edeceğiz.
hesabın var mı? giriş yap