• atanamamış yılmaz erdoğan.
  • tabiri caizse jeneriklik bir gol atmış adam. yani ileride "2010'lar" programı yapılırsa bu hareketi kesinlikle videoda kendine yer bulacaktır. yani sermiyan midyat medyum memiş ise cnntürk keto pozisyonunda.
  • canlı yayına gelmeden önce gömlekle tişortunu iyice bir kamufle etmiş, tam yayının ortasında da gömleği düğmelerini bildiğin kopartarak öyle bir çıkarttı ki ne yayını kesebildiler ne engel olabildiler. sunucu ne olduğunu anlayana kadar ayarını verdi valla. oldukça organize bir ayar olmuş tebrik etmek lazım :)
  • halkın kendini vekilsiz temsil ettiğini söylemiştir. ne büyük insan! harika konuşmuştur.
  • tam anlamıyla 30 kilo taşşağı olan abimiz
  • beyin.dll not found uyarısı veren yazarları görmemizi sağlayan direnişçi.

arkadaşım, sanatçı da her şeyden önce insandır sen bunu unuttun galiba. sermiyan'ın yazdığını ahmet mehmet yazınca sorun olmuyor da sermiyan yazınca mı sorun oluyor? eleştirmek için önce 10 oscar 5 altın küre 4 altın portakal 3 altın ayı almak mı lazım? bunları alınca mı sanatçı olup eleştirme hakkına sahip oluyor insan? e o zaman orhan pamuk nobel ödülü aldığında neden milletimizin yarısı belki daha fazlası bu durumdan hoşnut kalmadı? hatırlarsınız, orhan pamuk ermeni soykırımı'nı kabul eden bir vatandaşımız ve milletimizin çoğu yazdığı romanlar yerine bu fikrini dile getirdiği için ödülü aldığı kanısında.

ödül her şey demek olsa idi eğer, şu an the shawshank redemption veya fight club ya da 12 angry men sinema tarihinin en iyi filmlerinden olarak çoğu insan tarafından değerlendirilmezdi.

direnişe başından beri bizzat destek veren nadir sanatçılardan olan sermiyan'ı böylesine basite indirmek cem yılmaz'ı bir kez daha haklı çıkarır ancak.

(bkz: beyni yok fikri var)
  • enver aysever: canlı yayınımız devam ediyor..
    serminyan midyat: penguen görüntüleri de canlı yayın mıydı?
  • ağzım açık izliyorum şuan... o da çok dolmuş... bülent arınça taş değil kaya yolladı!
  • ihsan varol'dan sonra en güzel ayarı vermiş ünlü simadır. ahaa ahaa penguen tişörtü çok güzel yaa.
  • okuduğunu anlama özürlüleri görmemizi sağlamış.
    görüşecek kişiler üzerinden ironi yapmış adam senin benim gibi. beni neden çağırmadılar, ben büyük sanatçıyım, ödüllü yönetmenim vb ifadede bulunmamış.

başbakan, toplum önderleri büyük düşünür necati şaşmaz'la, nobel ödüllü yazar hülya avşar'ı, halkın isteklerini anlatmak için kabul edecek.

buyur ben de yazdım şimdi, gelip bana da sen büyük sanatçı mısın da bunu yazabiliyorsun diyebilecek misin?

(bkz: çok sakat var)
hesabın var mı? giriş yap