• ülkemizin son zamanlarda yetiştirdiği en iyi gitaristlerdendir serhan.gerek klasik,gerek jazz,gerek blues,gerekse doğu formlarını gayet başarılı icra eder bu sanatkar!!! arkadaşımız:) her ne kadar arkadaşlığından bir fayda göremesekte müziği ile aradaki arkadaşlık boşluğunu dolduruyor:) böyle giderse yakında gitarı ile evlendiricez onu...
    -ismail tunçbilek-
  • (bkz: seyyare) trt müzik kanalına güzel bir program hazırlayıp sunan değerli müzisyen...
  • hasan cihat örter'in öğrencisiymiş programında söylediğine göre.
  • hafta içi gecenin bir yarısı yanında bir arkadaşı, elinde kuruyemişçiden alınmış çekirdekle istiklalin tam ortasında çıkageldiğinde şaşırmamanız gerekmekte olan yetenekli gamze sahibi, müzisyen, göbekli ibik, peynir taciri...
  • seyyare programının bir bölümüne youtube'da tesadüfen denk geldim, bir şiire gazele çalmış ki, bayıldım. iyi müzisyen olduğunu biliyordum ama ciddi anlamda pekiştirdi hislerimi ve düşüncelerimi öyle diyeyim.
  • keske arkadasim olsa dedigim muzisyen. birbirinden farkli 20 muzik turune ayni basari ile eslik etmek buyuk yetenek gerektirir. sabah caz nagmelerini dinledigim adamin, oglen saz semaisi kayitlarini dinleyip, aksam harbiye acikhava konserinde cengiz kurtoglu'na eslik ederken bulmak, garip olsa gerek. sezen aksu, hakan altun, husnu senlendirici esliklerini saymiyorum bile.
  • eski sokak adında bir albüm çıkarmıştır.

buradan alabilirsiniz
    buradan dinleyebilirsiniz
  • sanırım son kaset alışımı barış manço öldüğünde mançoloji albümü ile yapmıştım. duyduk ki, serhan yasdıman albüm çıkarmış, o zaman bize de almak düşer. yıllar sonra albüm alma isteği oluşturan güzel bir insan kendisi.
    eski sokaklarında yolumuzu kaybedip, hayal gibi ezgilerinde az boğulmadık.
  • yaratıcılık fazlası olan güzel insan, emirhan'ın ağabeyi.
  • başar dikici ile birlikte nefis bir tükeneceğiz yorumuna imza atmış olan müzisyen.
    beraber bir albüm çalışması yapsalar da dinlesek, yangın yerine dönmüş ruhumuza şifa olsa.
hesabın var mı? giriş yap