• az once cinli bir i$ arkada$ima yapmak suretiyle bir irki daha bu kli$enin icine bula$tirmi$ oldum pi$man degilim. cok ho$una gitti o da bana aynisini yapti. demek ki biz de ba$ta boyleydik.
  • bugüne kadar yaptığım en iyi espri.
  • bir nevi espri girişimi
    (bkz: 40 yıllık noel babayım böyle geyik görmedim)
  • demin bu espriyi demode buldum kendi çapımda ama baktım ona da herkes değinmiş. sanırım artık bu espriyi eleştirmenin de modası geçmiş. şimdi bunu da eleştirmenin modası geçecek, sonraki aşamada onu da eleştirmenin modası geçecek ve dünya bir kısır döngüye girecek. işte o zaman hepimiz yok olacağız. marduk 2012 miydi lan?
  • 2011 modeller de öğrenmiş. donunu çekemiyor şapşik eğilip atletini içine sokup üstünü düzeltiyorum, 'seneye görüşürüz öğretmenim.' diyor. 2011 yaa. bana kalsa bu sene 2011 e girebiliriz, öyle yeni.

dünya bu hızla dönmeye devam ederse hepimiz ölürüz dediydi dersiniz. ölürsek seneye görüşemeyiz, öylesi daha mı güzel?

bence hayat şu sıradan esprilerin yüzü suyu hürmetine güzel.
  • artık espriyi demode ve soğuk bulmak demode olduğuna göre yeniden yapmak gerekiyor, bence çok komik bu gün yaptım herkes çok gülmedi ama ben güldüm.
  • bana yapabilirsiniz bu espriyi.
    hayvanlar gibi gülüyorum, kimseyi incitmiyorum, kırmıyorum, aşağılamıyorum bu espriyi yaptı diye.
  • ulan is guc sahibi koca adamiz, hadi sirketteki dusuk seviye espri anlayisindan oturu boyle bir geyigin kacinilmaz oldugunu biliyoruz son 4 senedir tamam da, elin gavur is adami da yapar mi ayni hiyarligi ya... hem de telefonda:

t8e: ok, we'll talk on wednesday... (carsambaya konusuruz artik bunlari)
    x: haha ok, see you next year!! lol lol lol :))))))))
    t8e: yes. bye.
    ...
    t8e: alo patron, bu italyanlardan adam olmaz, bozalim anlasmayi...
    patron: tamamdir madem oyle diyorsun seneye bozariz artik hahaha!
    t8e: peki.
  • seneye gör, üşürüz.
  • 2000 yılına girerken, "gelecek yüzyıl görüşüz" şeklinde denyo ötesi bir versiyonu vardı ki akıllara zarar...
hesabın var mı? giriş yap