• ezel dizisinde çizilmiş en karizmatik, en "kadın gibi kadın" karakterlerden biri olmakla beraber, bu rolü kimin canlandırdığına dair herhangi bir bilgi internet sitelerinde yer almamaktadır. işbu nedenle de oyuncunun gerçek kimliğiyle karakterin adı iç içe geçmektedir. yazık olmasın emeğe, bir bilen varsa söylesin kim canlandırmakta selma hünel'i.

editlerin editi: çok pis hırs yaptım. aradım taradım, buldum ki bu rolü üstlenen oyuncu, nurhan özenen imiş.
  • gençliğini canlandıran güzeller güzeli, pek tatlı oyuncu için bkz:zeynep köse
  • gördük ki, gençliğinde şiir gibi kadınmış.

40 yıllık ezeli rekabetin de ana temasıdır anladığımız kadarıyla.
  • eğer sizde benim gibi şarkılarını gerçekte kimin seslendirdiğini arayıp bulamadıysanız, meraklarınıza son veriyorum..

(bkz: suna ulukaya)
  • "vuslatın başka alem, sen bir ömre bedelsin."
    -kırmıyoruz ramiz dayıyı, selma hünel'den; bir ihtimal daha var.
  • yakışıklı serdar'ın kendisi için "nasıl hatun ama, ağzı nasıl laf yapıyor. lady lady !" dediği ezel karakteri.
  • bencildir, egoisttir hayat amacı assolist olmak olup assolist oldukdan sonra çevresindeki insanlara zarar geleceğini bile bile iki erkeğin kendisine ilgi duymasından içten ice memnundur ki ikisine ilgi alakayı kesmez eyşan'a orospu diyorlar selma daha orospudur dayı affet.
  • insanlar neden bunu konuşmuyo anlamadım ama --- spoiler ---

bu kadının ölümü ezeldeki en büyük mantık hatasıydı cengiz laf arasında kadını öldürttü gitti tamam kenanın aşkı bitti ama bu yine de bunu yapanın peşine düşmeyeceği anlamına gelmez dizideki kilit karakterin ölümü resmen kaynadı gitti bunu yapanın cengiz olduğu bi yerde patlamalıydı veya birinin üzerine kalmalıydı ramizin kenanın böyle bişey yapabilceğine inanması da saçma fakat olabilecek bir şey ama kenanın bu kadar umursamaması ve araştırmaması olabilcek bi şey değildi
    --- spoiler ---

yaşlı selmanın bu kadar geri planda olması da saçmaydı
  • skyler white'ten bile daha kötü bu kadın...
hesabın var mı? giriş yap