• resimde soldan (arkadaki) ucuncu sıradakidir, gözler ele vermiş malesef:

http://m.imgur.com/cxmkhcx
  • benim rol modelim.

o yaptıysa ben de yaparım deyip hayata olan inancımı koruyorum.
  • kim ne derse desin boş alanları çok iyi görüyor. bir pas atıyor ki attığı nokta bomboş.
  • alex'in kadro dışı kalmasından sonra kaptan olarak konuşma yaptığı söylenen futbolcu. konuşması muhtemelen şu şekildir.
    --- spoiler ---

hacı gördüğünüz gibi appiah, hoijdonk, tuncay, ortega, anelka, carlos, lugano, niang, emenike, ziegler, kezman, rebrov, luciano, stoch pardon stoch sen buradaymışsın görmedim sadıç gitti dediler. neyse bu kadar adam geldi hepsi gitti bi ben kaldım amk. ahahahah. oğlum kral adamım lan ben ahahahaha...benim jübilemden sonra bayrağı bekir'e vericem. ahahahaha. kaptanım lan ben adam olun ahahahah. şimdi adam gibi aykut abimizin elini öpün ve itaat edin. adamın da canını sıkmayın. hadi şimdi doğru antrenmana. kuyt, krasiç, meireles siz de adam gibi davranın kimleri gördü bu gözler sokarın!
    --- spoiler ---
  • bi ara ne güzel durup dururken kendini sakatlamış, 6 hafta takımdan uzak kalmıştı.
  • kendisinin bir vasiyet üzerine fenerbahçe' de bu kadar yıldır oynadığını düşünmekteyim. muhtemelen aziz yıldırım' ın çok sevdiği ve kıramayacağı biri kendisine "hacı bak ben ölüyorum, vasiyetimdir; selçuk şahin diye bir futbolcu var. al onu ve sakın takımdan gönderme. yoksa öbür tarafta yakana yapışırım." gibi birşey demiş olmalı. aksi halde bu adamın 9 sezondur bırakın fenerbahçe' de oynamayı, futbol oynuyor olması bile futbola hakarettir.

bu kadar açık ve net.
  • hayattan hiçbir zaman ümidi kesmemek gerektiğinin kanlı canlı kanıtıdır. neden mi?

- bu adam, ki değil halı sahada, düğünümde oynatmam, profesyonel futbolcu. (?)
    - bu adam, ortalama son 10 yıl içinde, yılda en az 1,5-2 milyon tl falan para kazandı. hem de herhangi bir şans oyunundan veya baba parasının faizinden değil, en son ekmek yemesi gereken alandan, profesyonel futboldan.. (?)
    - bu adam, hadi savunmada falan olsa bile anlarım, ama top tekniği ve futbol zekası en yüksek seviyede olan futbolcuların forma şansı bulabileceği bölgede, orta sahada oynuyor. (?)
    - bu adam, 2003'ten beri fenerbahçe'de. bu onun fenerbahçe'deki 10. sezonu. (?)
    - bu adam, ariel ortega'ların, stephen appiah'ların ve daha nice yetenekli oyuncunun gelip tutunamadığı, veya artık yetersiz olduğu için gönderildiği veya forma şansı bile bulamadan yollandığı takımda 10 yıldır oynuyor ve mevcut kadroda en uzun süredir oynayan adam haline geldi. (?)
    - bu adam, süper lig'de toplam tamı tamına 245 maça çıktı. yok artık deme 1 (?)
    - bu adam, yakında fenerbahçe'de en fazla forma giyen oyuncular sıralamasında yer alacak. kısaca, normalde "fenerbahçeli efsane oyuncular" kategorisinde kendisine yer bulacak. (?)
    - bu adam, toplam 50 kez milli oldu. yok artık deme 2 (?)

demek ki hayatta her şey mümkün.. hiçbir zaman hayattan ümidi kesmemek lazım.

allah'ım yarattın takip et editi: hell yeaaahhh

adet editi: selçuk şahin'zede fenerliyim.
  • bir galatasaraylı olarak söylüyorum biz bir de bu adamdan gol ya da goller yedik fenerbahçe taraftarı bir de bizim ruh halimizi düşünsün.
  • geleneksel yiğidi öldür hakkını yeme şenliklerinin bu geceki konuğu.
  • bu adamı futbolculuğa yönlendiren adamın ben yollarını sikiyim
hesabın var mı? giriş yap