• sevenlerinin sadece 10-14 yaşlarındaki "oo dostum sago eskidi, rap size kalsın bize s£h@b£ yeter!!!!" bebelerinden oluşmadığını bildiğim mc. bak ben varım mesela dostum. paso dinliyorum seni. fan sayfana 10 saniyelik vidyon düşse, hemen merak edip izliyorum. o antalya'da dinleyenlerini daire şeklinde etrafına dizip, deniz kenarında attığın acapellalarını milyon kere izlemişimdir. hem bak ehliyetim bile var. kocaman adamım. fakat gelmiyorum konserlerine. daha doğrusu hiçbir rap konserine gitmiyorum. saat 12'deki konserlere gidip ordaki 12 yaşındaki bebelerle, ya da ooo biz gangtayız kankaalarla hep bir ağızdan şarkını söylemek istemedim belki, bilmiyorum.. sen nasıl bunu istiyorsun onu da anlamış değilim ayrıca.. bildiğin çocuk tiyatrosu yapıyosunuz sahnede.. bunu hakettiğini düşünüyosan orası ayrı ama bence haketmiyorsun.. bunda organizatörlerin suçu var demiştin o radyo programında.. çıkmıycaksın o zaman dostum sahneye. ne zaman ki istanbulda sağlam bi sahnede akşam 8-10'da başlar konserin, ne zaman ki konserin başladığında küçük gangstalar çoktan uykuya dalmış olur, işte o zaman en önden eşlik ederim parçalarına. işte o zaman görmek istediğin kitleyi görürsün karşında. konserlere gelin destek olun demiştin ya hani, işte böyle yap gelelim. tabii "18 yaş sınırı koyarsam dolduramam ben o mekanı" korkusu varsa sende, ona da bişey diyemem ve kulaklarımı kapatıp, saygı duyarım. * *
  • kendisinin sözlükteki üçüncü entrysi bana ait. şubat 2011'de yazmışım. 7 sene olmuş.

son 3 senedir yaptığı şarkılara bakınca hayret ediyor insan. gerçekten çok kötü. hiçbirini kendisine yakıştıramayıp en fazla %60'ini dinleyip kapatıyorum şarkıları. bu oran da git gide düşüyor. 3 saat önce sizden değilim'i paylaştı. gerçekten çok kötü. şaka gibi sosyal mesajlar, anlamsız sözler.

"bro geri kaldın, elimde trompet mi vardı sanki?
    bu roket hip hop'tır.
    her şehirde düşman olur kro delikanlı,
    birinin problemi varsa benle problemi vardır"

ne bu şimdi? şaka olmalı yani bu nedir?

bugün itibariyle kendisinden umudu kesip, youtube aboneleğimden de çıkmış bulunuyorum. hakkaten severdim kendisini ama türkçe rapte gördüğüm en kendini geliştiremeyen adamlardan olması üzüyor beni.
  • $u aralar aydın-denizli bolgesinde me$hur olmakta olan samimi goruntulu genc bir rapci. cogunlukla rap genc insanlara ozgu olaganustu sabra sahip olmadan dinlendiginde tahammul edilmekten uzak olmasina ragmen bu arkada$in cali$malarinda bol bol melodi ve en onemlisi vokalle arkada calan muzik arasinda bir uyum var. bu bile ba$li ba$ina olayi klasik rap-hip hop'tan uzakla$tirarak reggae'ye yakinla$tiriyor.

sevdik biz, umariz ba$arili olur. (bkz: bana her yol paris hilton)
  • üniversitede tanıştığım. müziği her şeyin üstünde tutan adam.
    kendisiyle tanıştığımda ne yapar eder bilmiyordum. rapçi dediler üniversite çapında sandım twittera ve facebooka baktım bayağı biliniyormuş. tabii o türle alakam olmadığımdan camiada (hiç de sevmem ya bu sözü) tanınan biriyle arkadaş olduğumu bilemedim. çok da sıcak kanlı bir adamdır bu. benim gibi ilk anda adapte olamayan birisini bile açmıştır heralde eğitiminin faydaları bunlar.
    bahar şenlikleri fotoları elimde çok ünlü olursa elinde pamuk şekerle olan fotolarını salarım piyasaya olmadı salmakla şantaj yaparım.
    başarılar diliyorum.
    (arkadaş kontenjanından entry girmek)
  • aydilge ile birlikte kaliteli bir şarkıya imza atmış isim. çektikleri klipteki renkler, makyajlar ve ışıklar+şarkının kayıt kalitesi de hoşuma gitti.
  • (bkz: medusa feat. sehabe - siyah) medusaya birşeyler katmış repci kardeşimiz.
    ilginç ve garip sözleri var.

bak bakalım aynalara yaptıgın dırdırın farkı varmı kaynanadan.
  • hiphoplife freestyle king iideki favorim. west poets sakarya konserinde epey vakit geçirdik. 22 mayısa çok iyi hazırlanıyor. ona göre. herkes daha iyi vörsler yazıp gitsin yarışmaya.
  • tek bulut.
  • yeni single'inda aydilge ile duet yapmış. gerek sound gerek, sözler gerekse aydilge'nin bu şarkıya seçilmesi on numara olmuş. tebrik ediyorum...
hesabın var mı? giriş yap