• konularda yorumlarını buraya yazmak yerine twitter hesabındaki yorumuna link vermesine kıl olduğum yazar.
  • fikir beyan edemeyince hakaret etme yolunu seçtiğine tanık olduğum kişidir.
  • kocaman mavi gözleri ve sarı suratıyla sanırsın ki anne karnından yeni çıkmış melaike. ama o masum suratın aksine cehennem zebanisi gibi zebellah gibi vücut. ipimle kuşağım sikimle taşşağım tavrı. dünya sikime minare götüme pozu. her halta hevesli küççük bebe. öyle bi yaşam sevinci ki adeta kırlarda koşan sıpa. anası babası belli ama ruhu piç. çok komik bi de yavşak (bit yavrusu manasında :p )
  • kendisini sığır olarak nitelendiren, gecenin köründe insanın içini açan mesajlar atan bi adam. adam ne ya olm o suratla adam filan diyemem sana ben ya hormonlu civciv..
  • bir yere çirkinliği ile teşrif etse şaşıracağım.

(bkz: bütün yakışıklılık ve karizmamla teşrif edeceğim)
  • ibretlik bir "hakkımda bilmediğiniz gerçekler" albumu var kendisinin.
    canım sıkıldıkça bakıyorum, eşe dosta gösteriyorum, karikatür gibi adam vesselam.
  • (bkz: makara kukara)
  • sanırım yazdıklarımı takip eden tek insan :) - ne güzelmiş.
    bir de beraber kareoke yapacağım da tek insan,
    bir de ferah moda günlerinde garsonla dalga geçeceğim de, dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşsam kaldığım yerden devam edebileceğim de,
    bir de "seni sevmeyen insanlar için hiç bi'şi yapma olur mu" diyen de,
    bir de bir de...
  • (bkz: #42944630)entry'siyle önemli noktalara vurgu yapan yazar. bunun önemi, ortaya konan, konulan direniş/haksızlık fiillerinde açığa çıkan aracın yavaş yavaş kriminalize eden bir sahaya doğru itilmeye çalışıldığını gösterir. bir sonraki eylemde artık sizin masum olduğunuzu gösterecek bir "kanıt" kalmaz. x zaman sonra siz varoluş itibarıyla suçlusunuzdur. aslında bizlerin iyi bir şeymiş gibi ortaya koyduğu bazı "gerekçeler" bir süre sonra bizi bataklığa iten ağır metaller olarak geriye döner.
hesabın var mı? giriş yap