• bu şarkının klibinin yarattığı etkiyle ortaya çıkan spermlerden küçük bir göl oluşturulabiliyormuş.
  • an erol kose production...

anlasildi ki bu adam olmeden bana rahat yok. pop tarzi baslayan sarki bir ara oryantal muzige donusmekte bu esnada nez isimli hanim kizimiz "bak ama elleme", "ben turk lokumuyum", "ohşş ohhşş" diye ingilizce miyavlamaktadir. en sonda da trendy olaraktan techno- clubvari bir sekilde klip bitmektedir. klip suresince bize nezin erekte olmus meme uclarini ve degisik acilardan kicini izlemek duser. hatta oyledir ki bir sahnede erol beye bir popo yetmemis olacak ki nezin altina koydugu aynalarla bir gotu 3 acidan izleme olanagi da sunmustur bize. bundan sonraki hit calisma . atilla tas- nez dueti olur kanaatimce.
  • klibi yüzünden rtük'e çok fazla şikayette bulunulan şarkı. gerçekten de klibi bir götler resmigeçidi.
  • ortaya çıkmasıyla erkek nüfusunu yaz sıcağında evlere tıkmış, beyinlerini aşırı doz kral tv izlemekten hasara uğratmış kliptir. mesela bizim yazlıkta sitenin bütün erkekleri evde klip beklediğinden sahil kadınlar matinesine dönmüştü.

(bkz: based on a true story)
  • nez'in seslendirdiği şarkıyla ilgili, daha doğrusu tahmin edebileceğiniz gibi klibiyle ilgili bir anım söz konusu.

benim bir kuzenim var. o zamanlar daha bebek.* yürüme yaşına yaklaşmış bir bebek işte. bir gün teyzemlere gittim. eski büyük tüplü televizyonda artık hangi kanal açıksa çat diye nez çıkmasın mı? bizim kuzen de yerde halıyı eşeliyor falan. çocuk şarkının melodisini duyar duymaz götünü sürükleye sürükleye televizyonun dibine kadar geldi bir hamleyle. sonra minik kollarını kaldırıp daha da minik elleriyle tutmasın mı tv ünitesini? tabii ben bu arada bir nez bir kuzen ikilisinde gitgeller yaşıyorken velet kendini çekip ayağa kalkınca nez'i salladım, çocuğa odaklandım. ulan velet başladı popo sallamaya, bacakları esnete esnete yaylanmaya... garip garip sesler de çıkarırken "teyzeeee xxx dans etmeye başladıı" dedim. herkes şok tabii. velet yürümeden dans etmeye başladı ya. velhasıl kelam yürütmeden dans ettirirdi o dönemin bebeklerini bile efenim. ulan ya. hahaha.
  • 2000lerde ergenliğini yaşayan er kişilerin hala sabırla 1080p versiyonunun youtube'a düşmesini beklediği klip. bunun gibi beklenen diğer iki klipse petek dinçöz'e ait.

(bkz: okşa)
    (bkz: foolish casanova)
  • özellikle sabahları liseye gitmek için kalkan insanın bünyesinde 400 fincan kahve etkisi yapmaktaydı video klip. güne başlamanın en iyi yollarından biriydi. insanın günü hemen aydınlanıyordu. ahh mazi...

(bkz: bağımlılık yapan maddeler)
  • milenyum döneminin cinsel bilgiler ansiklopedisi'dir bu şarkının klibi.

az mı çektirdi bize zamanında. (bu espriyi ben de yapmalıydım beyler)
  • bir ingilizce konuştum mutluyum insanı olmakla birlikte, iğrençlikte petek dinçöz'ü bile geride bırakan hanım kızımız;ekranı kaplayan domalmış poposunun maceralarını konu alan bir klip,kimlik arayışının*** son raddesindeki bir yamalı şarkı..göz yaşlarınızı tutamayacaksınız.
hesabın var mı? giriş yap