• gelmiş geçmiş en underrated filmlerden biri. absürd komedinin kitabını yazmışlar da haberim yokmuş. mutlaka izleyin, izlettirin.
  • bu sabah izlediğim film. can sıkıntısı birkaç kez duymuştum komik diye ama ihtimal vermemiştim. acayip güldürdü sabah sabah iyi uykumu açtı. ön yargılar ile izlenmezse çok güldürür çok eğlendirir.

özellikle tabutun içindeki herif esrar içme sahneleri ve telefonda anlattıkları resmen yardırdı.

--- spoiler ---

lan korkuyorum tabutu mezara koysalar çıkmaya bile tırsıyorum. adamlar birini vuruyor sonra yalandan vicdan yapıp ağlıyorlar nasıl bir psikopat belli değil :)
    --- spoiler ---
  • baştan sona gayet eğlenceli ve senaryoda kopukluklar bulunmayan film. yönetmen gerçekten çok başarılı bir iş çıkartmış. gişe rekorları kıran kendine komedi filmi denen skeçlere bin basar. hataları, eksiklikleri yok mu, tabii ki var ama izlediğinize pişman olmazsanız.

--- spoiler ---

salim'in ayhan'ı sarmak için çıkarttığı branda sonrası "daha 10 kişiyi sararız" demesi ve ardından tabuttaki adamın olayları anlatması bitirdi beni*

--- spoiler ---
  • çalgı çengi'den sonra baştan sona keyifle izlediğim ilk türk filmi, fasulye * tadı veriyor. yine çalgı çengi gibi kulaktan kulağa yayılarak kendi kitlesini oluşturacağını düşünüyorum, hayatın anlamını arayanlar izlemesin tabii.

--- spoiler ---

birçok sahne güzeldi ama kulak memesi sahnesinde kahkahalar havada uçuştu ve çarpıştı; acayip bir ses çıktı evde.

--- spoiler ---
  • an itibariyle kanal d'de başlamış olan eğlenceli film.

izlemediyseniz kaçırmayın derim. ciddi ciddi güzeldir.
  • dün gece ailecek izlediğimiz film.

babamı,kendisi 60 yaşında olur, hayatımda ilk defa bu kadar gülerken gördüm. hele o bir türlü ölemeyen babanın sahnelerinde kanepeden düşüyordu. daha film bitmeden sağ salim 2 'yi malum ortamlardan indirmeye başlamıştık bile.

sahiden ailecek izlenebilecek bir film olmuş.kötü bir film kesinlikle değil. hatta şafak sezer serilerini 3'e 4'e katlar.
  • evde kahkahalar atarak gülmeme sebep olmuş film.
    izleyen herkesi en az bir kez güldürecek bir sahnesi vardır

--- spoiler ---
    özellikle kulak memesi sahnesi
    --- spoiler ---
  • güldürebilen film. la olum her şeyi bi kenera bırakın recep ivediğin tüm serilerinden daha komikti. tamam senaryoyu yazan abi biraz bokunu çıkartmış ama bence gayet de olmuş yani.

the hangover a gülen buna da güler be abi.

bir de kız oyuncunun salak halleri çok hoşuma gitti.
  • sinema eleştirmeni olarak değilde, düz bir seyirci gözüyle izlenmesi gereken çok matrak bir film.
  • yeni türk sinemasında komedinin küfürden ibaret olmadığını kanıtlayan bir film yapıldığı için gururluyum. oyuncular vasat, fakat yine de çok komik.
hesabın var mı? giriş yap