36 entry daha
  • aşramına gittim birkaç ay kaldım. bütün kitaplarını okudum. yoga programlarına katıldım. sonuç: çok şaibeli bir geçmişi var ve söylemleri birbiriyle çelişiyor. şimdi yazmaya üşeniyorum. ama bir tane sallayayım en azından:

1. herif chakreshwara oldugunu iddia ediyor. bunun ne olduğunu anlatamam şu an işim gücüm var fakat bu düzeyde bir yoginin beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırılması tam bir ilahi komedi. sen değil miydin astımını iyileştiren, kırık ayak bileğini birkaç saate onaran, kailash'a gidip 15 yıl gençleşen, he, siqiq?

karısını muhtemelen öldürdü bu arada. alelacale gün doğmadan mahasamadhi'ye erişmiş birinin bedenini yakmak nedir? karısının babası dava ediyor bunu zaten. polis kayıtlarına bakmıştım.

bharati'nin dhyanalinga consecration günü çocuğunun okulundaki bir event'e katılması da saçmalığın dik alası. uzun hikaye burası. more than a life'ı okumanız lazım.

herif 60 yaşına girdiğinde bu benim son solar cycle'ım demişti (72 yaşında bedenini terk edeceğini ima ederek). en son aşramdaki tam zamanlı gönüllülere 2043 demiş. hayırdır? bunların yayımladığı bi dergi var forest flower. geçen ayki sayısında mahasamadhi yapmaktansa ölümünü doğaya bırakacağını söyledi. senin karın bile mahasamadhi yaparken senin yan çizmen, yok helikopter kazası olur, yok araba kazası olur, mahasamadhi fazla drama yaratır demen nasıl bir sahtekar olduğunu gözler önüne seriyor jaggi kardeş.

bana yıllaaar sonra entry girdirdin, shiva da seni 7. cehenneme göndersin. qahbe balası.
hesabın var mı? giriş yap