• durup durup aklıma gelip, aradığım fakat bir türlü bulamadığım 90lar dizisi. hafta sonu saat 14:00-14:30 arası atv'de çıkardı. deli gibi beklerdim başında, anten bozulacak kanal gidecek diye ödüm kopardı. ne güzel günlerdi..
    şimdi de parça parça 3-5 bölümü var internette sürekli onları izliyorum. elinde olan varsa az bi yeşillendirsin lütfen.
    bekliyor olacağım..
  • bu dizide sabrina'nın halalarıyla beraber oturdukları eve öyle gıpta ederdim ki hakikatten öyle bir ev olsa; kemgözümden, nazarımdan yıkılırdı herhalde. ince askılı elbiselerden blüz hırkalara, yandan ayrılmış saçaklı topuzlardan krepeli kafaya oturtulmuş taçlara, güpegündüz bulanmış koyu renk rujlardan göze sürülen yekpare farlara kadar fecii bir 90'lar nostaljisi yaşatıyor bünyeme.
  • bi bu vardı o dönem bir de alf
  • aynı zamanda 1996 ile 2003 yılları arasında yayına girmiş dizi.
  • nickelodeon'ın sevgili clarissa'sı melissa joan heart'ın zamanında atv aracılığıyla izlediğimiz dizisi. ben oturdum, yeniden indirdim. sanki çok lazımdı değil mi... nostalji olsun istedim. bir de seviyordum çok. o değil de, keşke yine böyle bir nebze daha cool olan dizileri izleyebilsek haftasonları, öğlenleri falan...
  • ismini görünce bile mutlu oldum. bana çocukluğumu hatırlatıyor. pazar günleri çıkardı bu. komik sahneleriyle huzur verirdi insana...neydi o kedinin adı öyle? salem??
  • tekrar izlemek isteyip bir türlü bulamadığım dizidir.
  • beni eski gunlere goturen başlık.
    heyt be ne gunlerdi.
  • uçankuş tv'de yayinlanan dizi. uzun zaman sonra görmek baya garip oldu.
hesabın var mı? giriş yap