• süper lig maçları için yapılacak yeni yayın ihalesinde olacaklarını saadettin saran açıkladı. umarım kazanırlar ve bein sports belasından kurtuluruz. sabit kur ile 3 dk’lık özetlerini bir yerlerine sokarlar.

kaynak

edit:adamın ismini yanlış yazmışım.
  • erman yaşara kötü spiker diyen çarpılır. hele ki ssport spikerlerine laf eden yanar. dünya klasmanında spikerler hepsi. ssport ve eurosport spikerlerine kurban olun siz.
  • ellerinde bulundurdukları liglerin özetlerini youtube üzerinden yüksek kalite ile yayınlamaktadır. işin ilginç olan yanı bu videolar çok ciddi izleyici sayılarına sahipler, bu özetlerin etkisiyle bir çok insan türk futbolunu izlemeye bile tenezzül etmeyecek.

bu politikaları için bile takdir edilir. umarım bein sporda aynı yöntemi uygular ve insanları geri kalmış sitesine yönlendirmekten vazgeçer.
  • çok ilginç bir kanal.bein sports türkiye'deki tüm yayın haklarını alacak bizi aboneliğe mahkum edecek dediklerinde lan harbi mantıklıymış takipçisi olsam ben de alırdım diyordum lakin hiç de öyle bir durum olmadı.bu kanal premier lig,nba,formula1,bundesliga,ufc,nfc gibi organizasyonları sadece tek bir kanalda toplamayı başardı ve tekelci anlayıştan çıkıp her platforma kanalı satmaya başladı.şahsi fikrim geldiğimiz noktada arap yayıncılara yapılan en büyük darbe bu kanaldır.adam aylık 13 tl'ye bu yayınları evine getiriyor,diğer taraf da 100-150 tl'ye dandik süper ligi pazarlıyor.ek olarak zaten grup aşamasında dökülüyor kulüpler ben avrupa ligini ne yapayım??
  • spor ahlakına sahip, kaliteli spikerleri çalıştıran yayın platformu. şu an hiçbir şey olmamış gibi maçı anlatmaya devam etselerdi, senelerdir konuştukları şeylerin hepsi yalanmış gibi gelecekti. maçın çok bir önemi yok, nba finalleri değil, normal sezon maçı. orkun çolakoğlu ve inan özdemir 'in maçı anlatmak yerine kobe'ye tribute yayını yapmaları, asıl görmek istediğim şeydi. teşekkür ederim kendi adıma. bu ikiliyi özellikle orkun'u zaten çok seviyordum, bundan sonra hem daha çok seveceğim, hem daha çok saygı duyacağım.
  • ismiyle namüsemma süper lig'in yayın haklarını almak yerine, şampiyonlar ligi ya da f.a. cup yayın haklarını alması daha ideal olacak yayıncı.

o toksik kitleyi, kısır tartışmaları, seviyesizliği, gerginliği, kalitesizliği s sport kanalları ve plus bünyesinde görmek istemem doğrusu.

ülke gündemi zaten boğuyor; son yaşananlarla da görülüyor ki kabile devleti bile daha kurumsal kalmaya başladı şahsım devleti'ne kıyasla, bari bırakınız da burada ağız tadıyla vardy, kevin de bruyne, mane, salah, hamilton, verstappen, lebron, kawhi falan izleyelim...
  • önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olmak üzere maalesef premier lig yayın haklarını kaybetmiştir. tamamen premier lig üzerine donanımlı, ülkedeki en iyi spiker ve yorumculardan maçları izlemek büyük bir keyif ve deneyimdi. bein sports'un futbolcu isimlerini bile bilmeyen spikerlerinden premier lig izlemek çekilmez olacak muhtemelen. son zamanlarda aldığım en üzücü haber oldu

optimist bir ihtimal olarak belki tsl yayın hakları için yüklü bir bütçe ayıracaklardır. gerçi bizim at gözlüklü, fanatizmden gözü dönmüş taraftarlarımızın baskısı ve linç ihtimali yüzünden emre özcan, erman yaşar, orkun çolakoğlu, gökhan abdik, engin kehale gibi isimler aynı performansı verebilir mi ve yaptıkları işten aynı keyfi alabilirler mi şüpheli.
  • yayinlarindan cok memnun oldugum turkiye'nin en iyi spor kanali. yayinladiklari her spor bransinda yayinlari hep kaliteli isimlerle yapiyorlar. futbolda emre ozcan, ugur meleke gibi yorumcular, orkun colakoglu , erman yasar gibi kaliteli anlaticilar. basketbolda orkun colakoglu, inan ozdemir, kaan kural. formula 1 serhan acar. kazandiklari paralarin hakkini verdiklerini dusunuyorum. ayrica ust entryde belirtildigi gibi youtube a yayinladiklari maclarin ozetleri hem de maci anlatan spikerle koymalari gayet guzel bir uygulama. kisacasi keyifle seyrettigim spor kanali. yollari acik olsun.
  • spikerleri mükemmel olan kanal. bu spikerlere kötü demek için ne içiyorsunuz hakkaten? umarım süper ligi + şampiyonlar ligini de alırlar da bizi bein canavarından kurtarırlar.
  • kobe'yi izleyerek büyümüş neslin bir ferdi olarak tribute yayın için kendilerine teşekkür ettiğim kanaldır.
hesabın var mı? giriş yap