• onerepublic (timbaland kişiliğinin apologize parçasında çığırtan ademoğlu) grubunun solisti...adı bilinmeyen taş gibi adamlar kategorisinden çıkartayım kendisini diye didindim ve aha bu işte...hoş adam vesselam...
  • onu bunu bilmem fakat onerepublic video kliplerinde beden dilini mükemmel şekilde kullanan adamdır. all the right moves ve counting stars kliplerindeki dansımsı tavırları insanı ayrı bir gaza getirir. kendi adıma bu müzik türünde müziğin ruhunu daha iyi yansıtan bir adam görmedim ifadeleri ile.

sesi ve yorumu şahane, o ayrı.
  • son yılların belki de en iyi balladının, halo'nun yaratıcısıdır bu adam. daha ne olsun.
  • böyle güzel bir ses için 2 entry görünce şaşırmadım değil.. one republic ile yapmış olduğu çalışmadan sonra far east movement ile rocketeer şarkısına vokal yapmıştır
  • taylor swift'in yeni albümündeki* iki şarkının co-writer'ıdır.
  • canlı kayıtta da sesi güzel olan adam. ya da bana öyle geldi

go show - secrets - http://youtu.be/bouuipdvxqu
  • bu adama studyo sanatçısı diyeni youtube konser kayıtlarının başından alıp gerçek canlı konserine götürmek gerek. stüdyoda sesi nasılsa gerçekte de aynıdır hatta danslarıyla, izleyiciyle etkileşimiyle, esprileri ve şovlarıyla stüdyodakinden 3 kat daha iyidir. dünki konserinin hala etkisinden çıkamıyorum. 23 yaşındaki halimle bir fan girl oldum ondan korkuyorum. tek kelimeyle inanılmazdı, bir dahakine tribün değil sahne önü alırım yaşlanmazsam. çünkü sahne önündekilerle sürekli temas halindeydi, dokundu tokalaştı, hırkasını fırlattı, mikrofonu fırlattı, mikrofonu uzattı sorular sordu, kamerayı eline alıp onları çekti ve canlı yayın yapmak için sahneye aldığı kız sahne önündendi :( çok kıskandım sözlük...
  • hipnotize olmuş gibi kendini izlettiren adam...
    adam çok iyi dans ediyor ya. dans değil mi o? dans galiba dans değilse ne o? bir şey olmalı. vucut hareketleri ne kadar şahane...
  • her şarkısında insanı alıp götüren sese sahip müzisyen kişisi.

kesinlikle piyasada ki bir çok sesten daha farklı. bide mütevazi görünüşlü.

mahallece dinliyoruz.
  • sabaha kadar dans etsin gözümü kırpmadan izleyeceğim one republic solisti. 2015 yılında canlı performansını da izledim. sahnede beden dilini bu kadar iyi kullanan soliste çok az rastlanıyor.
hesabın var mı? giriş yap