• soner canözer'in rachel corrie anısına yazdığı almora şarkısı.
  • almoranın son albümü kıyamet senfonisinden bir parça. sözleri;

hangi okyanus derin gözlerinden?
    hangi fırtına güçlü nefesinden?

rüzgarın kalbini götür uzaklara

hangi okyanus büyük kederinden?
    hangi kahraman cesur yüreğinden?

rüzgarın nefesini götür uzaklara

uzat mavi gökyüzünden
    özgürlüğün tılsımını
    meydan oku, tüm dünyaya haykır
    rüzarın kızı

acımasız fırtınalar
    kırsa da kanatlarını
    bulutlardan düşsen bile doğrul
    rüzgarın kızı
  • at ismi.
  • güzel görünüşlü kadınların eline mikrofon verip program yaptırma furyasının örneklerinden. programında mevzu çok bildik. hanım kızımız motoruyla yurdumuzu geziyor. daha önce bin programda izlediğimiz yerleri bi de o anlatıyor. dış metinleri ve hanım kızın bunları okurken yaptığı tonlamada ürkütücü.
  • cnn turkte yayinlanan gezelim gorelim icerikli yapim.
  • kar tanrıçası khione'dir. her ne kadar, okeanos'un kızı olarak sözlükte geçse de , wikipedia'ya göre kuzeydoğu rüzgarı tanrısı boreas (bildiğiniz bora)'ın kızıdır.
  • televizyonun sesi tamamen kısılınca gotik korku filmi ambiansı da yakalayan program

kırmızı saçlı rüzgarın kızı maşukiye'nin ormanlarında dolaşır, kıpkırmızı saçları yüzünü kapamaktadır, orman içinde yürümeye devam eder, eğilip yerden kırmızı büyük bir yaprak alır, yürümeye devam eder, (halen yüzü görülmez) dereye iner, çömelip elini suya değdirir, (halen yüzü görülmez) saçları kıpkırmızıdır.. sonra kayalıklara gelir, kayalıklardan akan suların arasındaki yosunları okşar, halen yüzü görülmez, kıpkırmızı saçları kıvır kıvırdır, kamera saçlarına yaklaşır, yaklaşır... sonraaaaa bir anda kız kamerayaa dönerr!!!...

ve maşukiye'den bahseder..
    program böyle devam eder...

eleştirmiyorum, çok beğeniyorum..
  • (bkz: aslı çakır)

o kadar sancıya rağmen iyi koşmuş. tekrar tebrikler.
  • (bkz: ayşe şule bilgiç)

bir dönem çeşitli motor fuarlarına gidip kendisiyle fotoğraf çektirmek gibi bir hobi edinmiştim.. farklı kılıklarda (viking, emo, gotik kız, cüce, zeytin eksperi) gittiğim için tanıyamıyordu sanırım. sonraki fuarda kimliğimi açıklayıp yazdığım şarkı ve akrostij koleksiyonumla aklını alıcaktım ama bu kıraç işi çıktı, bizim iş bozuldu. yetişmedi.
hesabın var mı? giriş yap