2575 entry daha
  • az önce yine uyandırdın beni. ben polislik olmuştum, karakola götürüyorlardı polisler , sebebi de hırsızlıktı. çok yoğun bir şekilde yaşıyordum yalnızlığını. çaldığım şey de yoldan geçen bir kişinin elindeki cips poşeti gibi bir şeydi. önümüzde zaten polisler var diye çalmıştım zaten. neyse götürdüler karakola, sen de oradaydın ne alakaysa. en önde sıra bekliyordun. ben kelepçeleri saklamaya çalıştım görme diye. yanında da bi eleman vardı. polisler serbest bırakacaklardı boş beleş bir olay diye, ama nedenini sordular. nedenini söyledim “sevgilimden ayrıldım, kaldıramıyorum sanırım, ne yaptığımı bilmiyorum” dedim. neyse bıraktılar beni. oradan çıkarken yanıma geldin, duymuşsun hepsini. yanındaki eleman da tamamen bana benziyordu, her ne kadar benzeyebilirse işte. aramızda kızışanından bir muhabbet geçti. ben çıktım gidiyordum, peşimden geldin. eleman arkada kaldı bir şey demedi. sonra rüyam ilerledi ilerledi ilerledi ilerledi. uzunca şeyler daha geçti, yaşandı. sonra ben bi anda uyandım. kalbim alev atıyordu resmen. şişip patlıcak gibi olmuştu.
    öyle yani, bi güne daha uyanmış oldum. dün gececiydim, o yorgunluğa böyle bir rüya daha da ağır geldi. her şeyi geçtim, öyle bi yorgunluğa hala nasıl rüya görebiliyorum bu daha büyük bir soru işareti. ama zaten bu ilk görüşüm değil ki o da var. sanki ilk kez yorgunluk sonrası görüyorum seni. benimki de ne saçma soru olmuş xd. neyse hoş geldin işte, tekrardan görmüş oldum, teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap