• dışardan bir gözle bakınca bazı durumlar daha bir farkedilebilir oluyor.
    ben artık saldım, gülüyorum sadece.

link

edit: link tazelendi buradan
  • 1 adet diana traktör ve arkasından akan onlarca arap içeren video.

içerisinde ortalama bir türkçe ile konuşabilecek tek bir kişi dahi yok. hepsi arap amk.

sorumluları eseriyle övünebilir.
  • tiplere gel..
  • sadece istiklal degil, tüm turistik yerler bu şekilde maalesef. arkadan geçenlerin tamamı afgan, suriyeli ve ıraklı degilse en adi serefsizim.
  • 10 saniyede yeni türkiye'yi özetleyen video. yazık.
  • turk erkegi diye gosterilenlern tamaminin suriyeli olmasi..
  • hoowww çın çınnee çın çınne bi saki bu çın çınneeeeee
  • talibandan kaçan ama talibandan çok da farklı bir zihniyete sahip olmayan afgan mültecilerin tamamı geldiğinde bu müthiş kombinasyon tamamlanacak sokakta özgürce gezen kadın popülasyonu giderek azalacak istanbul kabilden ya da sıradan bir arap şehrinden farksız olacak.

bir de bu işin uzun vadede sonuçlarını düşünün. bu afgan göçmenler bir süre sonra ailelerini de yanına alacak, her biri 10'ar çocuk yapacak 30 sene sonra 25 milyon suriyeli 10 milyon afgan 5 milyon diğer ülkelerden gelen göçmenlerle 35-40 milyon civarı eğitimsiz, cahil, radikal islam kültürünü taşıyan nüfusumuz olacak. bunların üstüne bir de bizim yerli çomarları koy al sana mis gibi bir ortadoğu ülkesi. ortadoğu kültürünü iliklerinize kadar hissedeceksiniz. çok yazık oldu ülkemize.
  • en son 2015'de gezme fırsatı bulabilmiştim, çok güzeldi gezmeye doyamamıştım. ama şimdi şu kısa videoda bile anlayabiliyorum, ne hale geldiğini… bu mülteci/sığınmacı sorununun, sonu ne olacak kestiremiyorum bile.
  • nerde bu kızlar gerçekten. türkiyede 1 erkeğe 2 erkek düşüyor artık :)
hesabın var mı? giriş yap