• çok korkutucu bir açıklama. ne izlediğine karışılıyor olması çok korkutucu.
  • rtük diye bir kurul vardı değil mi ya, kapatılsa iyi olur boşa masraf.

iğrenç türk dizilerimiz, boktan türk programlarımız ve yalan reklamlarımız ile mutluyduk
  • insanların parasını verip izlediği bir platforma karışmaya cüret edebilecek leşlikte olan ve beş para etmez tipler tarafından yönetilen bir devlet kurumunun akıllara durgunluk verecek açıklaması. bir de hepsi rte ağzıyla konuşmuyorlar mı... 3 sene sonra hepinizin kökü kazınacak, rahat olun.
  • netflix'in cinsel eğilimler ve tercihler üzerinden yaptığı propaganda(?) ya da konumlanmayı hep eleştirdim fakat bu badem bıyıklılar bizi zorla lgbt saflarına itiyor.
    size ne olum kim ne istiyorsa onu izler. karasal yayın mı bu karışıyorsun?
  • paralı platform değil mi burası kardeşim çocuk ve gençlerin ne işi var ?

o zaman açın diğer netflix dizilerini de izleyin eşcinsellik gırla
  • yeniden gündeme gelmeye çalışan bitik son sayfa güzeli çıkışlarını andıran beyanat.
    yıl 2020;
    ve 12 eylül 1980'den daha aktif bir sansür gücünde rtük mevcudiyeti.

dizide/filmde gay olamaz ne demek arkadaşım? yazar hikayesine ister kelebek koyar, ister imam koyar, ister kadın, ister uzay mekiği, ister gay, ister at, neden uzattım bilemiyorum ama aklında ne varsa koyar.

sanane ulan?
  • ben geri zekalının tekiyim. ne toplumsal değerlerimden haberdarım ne de bu değerlerime aykırı olan eserlerin farkına varabiliyorum.

allah'dan yaşadığım ülkede rtük diye bir kurum var. benim gibi geri zekalıların neleri seyretmemesi gerektiğini belirliyor da sıkıntı yaşamıyorum.
  • tv'de ne yaptığınız cidden umrumda değil. yeter ki internette izlediğimiz platformlara karışmayın.

bir iki aptal troll hesap yüzünden biz sansür yemek istemiyoruz.

toplum bozulacakmış. zaten bozuk toplum. zaten sağlıklı bireyler yetişmiyor. bunu eğitimle önlemek yerine sansür koyarak önlemeye çalışıyorsunuz. nereden bakarsan bak çok berbat bir açıklama.
  • güzel bir karar ama tüm diziler zaten çoluk çocuğu kötü şekilde etkiliyor keşke onlara da izin vermeseydiniz.
  • bir açıklamada "millet iradesi" ibaresi geçiyorsa anla ki bir gerici kafa ürünü, zorba bir yaklaşım gelir arkadan.

milli ve manevi değerler nedir? bu kadar geniş bir kavram mı olur? yasa vs bitti değerlere geçtik.
hesabın var mı? giriş yap