• süte batırılmış ıslak bir bisküvi bile kendisinden daha sağlam savunma yapar.
  • şimdi de fenerbahçe'yle adı geçiyor. ben şahsen oyunculuğunu beğenirim ama vitor pereira'nın nefes aldığı yere 3 adet ön libero getiriyorsanız, siz hiç bir şeyi sevmiyorsunuz demektir. siz hayata düşmansınız, siz kötü insanlarsınız. yapmayın. bakın bir daha yazıyorum. vitor - 3 ön libero.
  • bunun fenerbahçe formasıyla bek ya da stoper olarak çıktığı hiç bir maçı fenerbahçe gol yemeden bitiremez. o derece kesin konuşuyorum. koskoca camiaya yazık. altyapıdan bir çocuk çıkarın en azından arkasında duralım hatalarının, günahlarının. 33 yaşında adamım ucheler, höghler, luganolar, edular, alvesler izledikten sonra şu adamı stoperde görmek içimi acıtıyor. bu camia bunu haketmiyor. yavşaklığın alemi yok.
  • aha işte feneri bu hale düşmesinin yegane sebebi şu konuşmayı yapan adamı şu dakka kapı önüne koymayan yönetimdir.

tanım: küfür gibi açıklama.

ligde kalacagımıza inanıyorum ne demek lan? takım kötü gidiyor toparlayacağız falan dersin en kötü, hiç mi haberin yok hangi takımda oynadığından? ha çocuk da haklı bir yerde kümede kalmaya oynayan takımlarda bile ilk 11 göremeyecek adamı fenere banko stoper yaparsan kendi kalibresine göre konuşur işte böyle.
  • beşiktaş’a hayırlı olmasını dilediğim dinamik defans oyuncusu. roman, popescu ve zago’dan sonra bu toprakların gördüğü en büyük savunmacıydı. beşiktaş 2 sene sonra 20+ milyon avro paraya kendisini sattığında hesap soracak bir comolli veya yanalımız olmayacak.
  • http://www.ligtv.com.tr/…e-sessizligi-batalla-bozdu

josef'in mallığının ihalesi üstüne kalan futbolcu. gol pozisyonunda ilk başta batalla'yı tutan/yakın olan ve takip etmesi gereken josef. neustadter ise 18 numaralı diğer bursasporlu oyuncuda. batalla, ön direkte kalan skrtel ile neustadter'ın arasındaki alandan kaleye doğru hamle yapıyor ama onunla gitmesi gereken josef uyuyup yerinde çakılı kalıyor. tamamen 1-2 saniyelik bir olay. neustadter fark edip topa doğru hamlesini yapana kadar iş işten geçmiş oluyor.

golden sonra da skrtel dönüp bir tepki göstermiş, neustadter de arkadaki 18 numarayı göstererek cevap veriyor zaten.

sıradan bir oyuncudur, bir özelliği yoktur falan filan ama şu gol için de tüm faturayı hak etmiyor.
  • kolay gol yiyoruz diye demeç vermiş. defansta bu oynamıyor müjdat yetkiner var sanki. hangi yönümü geliştirmem lazım demiyor da
  • fenerbahçeliler nasıl tahammül ediyorsunuzdan dünyanın en iyi stoperine evrilecek futbolcu.
  • 6 senedir schalke'de ve bunun son 5 senesinde bundesligada senede 30 macin altina inmemis. avrupa kupalarinda da surekli oynamis. cok istikrarli yani ve 28 yasinda. bu istatistik tek basina umut vadediyor bence.
  • 31 yasindayim. 9 yaşından beri maçları izlerim. hemen hemen bütün fenerbahçe maçlarını izlemisimdir bu dönemde. fenerbahçe tarihinde gördüğüm en kötü stoper. evet bilica 'dan da kötü, servet çetin'den de.
hesabın var mı? giriş yap