• istanbul'da verdigi konserin sonunda ''thank you budapeste'' diye bagirmistir kendisi.
  • bu gibi kadınlar, insanın kadın kavramını sevmesine neden oluyorlar işte.
  • kitsch giyim olayını aşmış süper çekici sarışın. ha bir de aciip şarkı söylüyor ki daha ne ister ki insan börek açmasını mı?
  • bir müzik tanrıçasıdır. müritlerinden biriyim.

(bkz: paganizm)
    (bkz: yeter be)
  • http://www.youtube.com/watch?v=z06guequpeo

buradaki performansını gördükten sonra kendisini takdir ettim.. artık bu kadar yapabiliyorum.. en fazla takdir edebiliyorum.. aşık olma genlerimi geçen aldırdım ameliyatla..
  • resimlerini yapmak istedigim kadin. lakin yapilmistir.
  • david duchovny'nin karısı tea leoni'ye benzettiğim güzel hatun.
  • artık eytere bea deyip çok uzattığını düşündüğüm ve bi album çıkartsa da alsak baştan sona defalarca dinlesek diye umduğum mükemmel hatun.

hadi be roisin be..
  • cok fecii hayrani oldugum biri, irlandali gül roğşiin.

kisisel olarak egzantirik, neseli, muzik ve dansa tutkun, modanin en ozgun hallerini yansitmasini secip kendine yakistiran, hicbir kaliba sigdirilamaz bir durusu var.

sarkilari ise olabildigince dinlenilir, rahat, jazz, dans, elektronik tonlarda; 2008'de efes one love festival'de gorup hayran olmustum, birinin sahnedeki hali tavri bu kadar mi ozgun ve rahat olabilir diye!

bir nil karaibrahimgil gibi ozgun olucam derken klise olma durumu yok. onun gibi birileri sayesinde bir sekilde para kazanmiyor ornegin. mal varligi secenegi cikti google'da az evvel bakarken, tikladim 4 milyoncuk diyor ya, cus! bu kadin 25 senedir bu piyasada... 3 senedir sahne alip uyduruk kalabaliklari costuranlar bundan fazlasini kazanmis olabilir bu zamanda. ama derdi para degil muhtemelen, zaten san sohret de degil. isini yapiyor. ictenlikle, samimiyetle, ama samimi olucam diye bokunu cikarmiyor, sadece eglenip eglendiriyor. eglendiricem diye yapaylasmiyor, yine samimi ve kendi gibi kalabiliyor. en onemlisi de bugun belki de, madonna gibi woke cukuruna dusup, politik dogrucu olucam diye yaptigi isi aktivizme cevirip, icine sicmiyor.

pandemi zamani cikan murphy's law, o donemin sarkisi oldu benim icin.

her daim fitti ama son yillarda yavrim kendine six packler yapmis ya... ama bir insan bu kadar mi seksi olucam diye de kendini hic zorlamaz... asdfg gercekten, ba-yi-li-yo-rum ya... yok boyle bir sahis, yok boyle bir selebiriti...
  • forever more'u ilk mtv ekranında gördüğüm o an delirmemi sağlamış bugünlerimi ve votka dolu hücrelerimi esir almış kadın.
hesabın var mı? giriş yap