• heffer televizyon izlemektedir:

-washington'dan canlı yayın, devlet büyüklerinin içinde bulunduğu konvoy köşeyi dönmek üzere, aman tanrım silah sesleri duyuyorum-....

kanalı değiştirir

-insanlık tarihinin en korkunç günlerinden biri yaşanıyor! uzay gemilerinden oluşan filo new york'un büyük kısmını yok ettii!

heff- 100 tane kanal var izleyecek hiçbir şey yok...
  • jenerik dahilinde olay soyle gelisir:

bir kanguru ziplayarak ekrandan gecerken yere elinde sekeriyle bebek bi kanguru dusurur. sonra gelip hizla donen bi saat kafasina vurup eriskin bir kanguru haline getirir. sonra gokten gelen bir el ustunde kocaman harflerle knowledge (bkz: bilgi) yazan bir kitabi rockonun beynine sokar. rockonun beyninin tasan parcasini kopegi spunky yalarken ve rocko da yapma seklinde hareketler yaparken ayni dev el rockoyu alip gercek dunyaya firlatir.. kafi aciklama sanirim...
  • 22 yıl önce bugün ilk bölümü yayınlanmış. adam gibi çizgi filmdi yine olsa yine izlerim.
  • şu adreste bir arkadaşımızın türkçe dublajlı bölümlerini yayınladığı muhteşem çizgi film. allah razı olsun beni duyuyorsa, bütün bölümlerini koyarsa benden bir akşam yemeği kazanır.
  • çocukken okuldan gelip, daha üniformayı bile çıkarmadan gözümü kırpmaksızın izlediğim çizgi filmdi.

ulan sözlük beni o yıllara ışınla. küçük hayatımızda ne mutluymuşuz, bizden iyisi yokmuş be.
  • şu aralar nickelodeon'da 19:00 sularında yeniden yayınlanmaya başlamış çizgi dizi. eve gelmemle iftar arasındaki süreyi nasıl geçireceğim diye kara kara düşünürken ilaç gibi gelmiştir. allah yayınlatandan da yayınlayandan da razı olsun diyor, ramazan tadında bir entryi de burda noktalıyoruz.
  • hefırın bi gözünün altındaki farklılık da bana niye acaba dedirtiyo
  • rocko inek* arkadaşı heffler'in ailesine yemeğe gider. bir prolem vardır heffler'in bütün ailesi kurttur. neyse adamımız tuvalete gitmek için yemek masasından kalkar ve wcyi araken yanlışlıkla bir odaya girer. odada sayıları yirmiye yaklaşan kırmızı başlıklı kız vardır. pardon deyip kapıyı kapatır.

benzeri olayların geliştiği simpsons'da çalışan bir kadronun yarattığı nickelodeon çizgifilmi.
  • heffer'ın boğazına kfc tavuğu kaçıp,cehennemde azraille geçirdiği bölümü efsane olan muhteşem çizgi film.aslında biraz daha devam etseydi,bir south park olabilirdi.çünkü inanılmaz taşlamalar mevcuttu.bir mayonez kutusunun ekranda durup,ratingleri yıkması veya rocko'nun çizgi roman dükkanına patron olup,git gide patronuna benzemesi ve filbert'a acılar çektirmesi gibi.
  • 90'lardaki nickoledon'u geri isteyen, hatta işi bunun için kampanyalar düzenlemeye vardıran insanların ne kadar haklı olduğu sadece rocko'yla bile kanıtlanabilir.

çizgi film listemde tartışmasız ilk sıradadır.
hesabın var mı? giriş yap