• cok guzel adamdir.
  • kisa ve oz entryleriyle yerlere yatirabilen, fazlasiyla ba$arili yazarimiz. takdir ettik ki ne haddimize, artik takip edecegiz, bilginize...
  • kan gruplarindaki ayirici bir faktorun ortaya cikartildigi ara$tirmalarda kullanilan ve bu faktore "rh" adinin verilmesini saglayan, isim babasi bir maymun turudur.

ayrintilari tibba biyolojiye gonul veren bunyeler takip eden entry'lerde aciklayacaklardir, inancim tamdir.
    hatta (bkz: rhesus faktoru)
  • bir maymun cinsi, rh'ın da isim babası.
  • beni furu ile tanistiran, mubarek adamdir kendisi. yattigi yerden para kazanan (eyvah eyvah) eski dost..
  • (bkz: #97175405)
    entrysi ile beni güldürmüş yazar. mesaj atılamıyormuş ama olsun.
  • an itibarı ile 85/246 güzelinden olsun ortalamasıyla nickinin hakkını veren yazar. severek takip edilebilecek* yazar. r yazar, m yazar.

(bkz: içki kötülüklerin anasıdır)
  • yeni keşfettiğim (biraz geç olmuş mu ne) feci bir yazar. neyse çok yazmamış hepsini okuyabilirim sanırım.
  • nicelikmi? nitelikmi? sorusunun cevabı. reklamsız marka,saygı duyduğum yazar.

(bkz: yalarım abi)
  • şerefini ve aklını sözlükte kaybetmiş zavallı kişi.

utan diye buraya aynen alıyorum yazdıklarını;

"hükümetin patronlara büyük kıyağı. eh patronlar da bunun altında kalmayacak elbette. eminim ki akp'ye halihazırda "evet" basılmış oy pusulaları işçiye dağıtılacak. seçimin ertesi günü sandık başında aldığı boş oy pusulasını geri getirmeyen işçi işten atılacak tabi. tohumuna para mı saydı patron. adam atmak beleş, insan emeği beleş.
    bu hikayeleri çok duyacağız dostum."

e peki senarist arkadaşım; madem bu kadar aleni bir bilgi var elinde; neden mahkemelerle paylaşmıyorsun? kaynaksız, arsız ve şerefsizce iftira atmaya utanmıyormusun?

adama bak; kendi fantazisinden hikaye uydurup yazabiliyor ve bunun adı demokrasi mi şimdi?

seni şikayet edeceğim, sana tenezzül ederler mi bilemiyorum ama sen ve senin gibi kaynak kıçım iftiracılar cezalarını bulmalı!!!

edit: işbu entry kıdem tazminatının kaldırılması başlığındaki (*)entry ile ilgili yazılmıştır.
    ek.2: o entry silinmiş.
hesabın var mı? giriş yap