• kendisine baş sağlığı dilerim. bir insanın kardeşini kaybetmesi gerçekten zor bir durum olsa gerek. kardeşinin, gözlerinin önünde eriyip gitmesine kalbi dayanamamıştır.

insan, çok zor zamanlardayken, sırf kafasını dağıtmak için, alakasız işlerle uğraşabilir. twitter'a girebilir, ya da, facebook'ta fotoğraf altlarına milletin wall'una yorumlar yazabilir. reyhan karaca, kardeşinin hastalığının en zor dönemlerinde böyle şeylere başvurmuştur belki. ben öyle tahmin ediyorum.

bunu "reklam" olarak algılamak gerçekten fesatlık. günümüzde twitter'ı çok sayıda insan kullanıyor. twitter'da, insanlar gittikleri mekanlarla ilgili, yedikleri yemeklerle ilgili, gittikleri filmlerle ilgili tweet'ler atıyorlar. sonuçta bir insan cep telefonundan veya laptop'ından internete girebiliyorsa, tweet de atabilir. bunu "ünlüler" de yapabilir.

reyhan karaca, abartılı yaşayan bir insan değil. son derece sade bir insan. reklam yapsaydı, müzik dünyasında yer aldığı on yıllar boyunca bu reklamı defalarca yapardı. hiçbir magazin programında, "reyhan karaca'nın bilmemkimle bilmemnerde takıldığını" görmedim, duymadım. reyhan karaca, müziği dışında hiçbir şeyle ön planda olmadı. hatta son zamanlarda müziğiyle de ön planda olmadı. inzivaya çekilmiş gibiydi. müzikal çalışmalar yapıyor idiyse bile, bu işin "reklam" ayağını pek umursamamış gibiydi. müzik dünyasında kalitesizliğin ve basitliğin egemenliğini sessizce protesto ediyordu belki de.

reyhan karaca hakkında söylenenler çok ayıp olmuş. bir insan, çok sevdiği birini kaybettiğinde tarifsiz bir acı yaşar ve ben reyhan karaca'nın bu acısını anlıyorum, paylaşıyorum.
  • serdar ortac kadar iyi sese sahip, ismail turut kadar da seksi olan sarkici.
  • davranışlarına anlam veremediğim kişi. acısının büyük olması ve şahsıyla alakalı anlamsız tweetleri haricinde bir bilgi sahibi olmamamdan dolayı fazla konuşmak istemiyorum ama; kardeş insanın ömrünün yarısıdır. kardeş öldüğünde çocukluğun gider, anıların kaybolur. birlikte ip atladığın yorganın altında konuştuğun o elleri çikolatalı gülümseyen kardeş herşeyi de alıp gider. reyhan hanım allah aşkına ne yapıyorsunuz?

şuan twitterda #reyhankaraca nın bu olayla alakalı ayaklara düşmesiyle farkettim durumu, okudum yazılanları, gerçekten şok geçirdim.

başı sağolsun, sabırlar dilemekten başka yapılacak bişey olmaz , bişey söylemek istemiyorum da zaten konunun hassasiyetiyle fazla sinirlenebilirim. yorum sizin.

iç burkan tweetlerden bir kaçı:

12 ekim. venekava sperior sendromu. çok ağır geçiyor. ağrılı ve fena. kollar eller boyun yüz dehşet ve şiş. radyoterapi ağır:(( kusma ishal:((

12 ekim. annemle basbasa oturuyoruz. fatihim kötüleşti. yeniden uyuttular. uyutun beni demiş doktoruna prof dr harzem özger geldi. ii diil. cnm ciğerim.

öncelikle ' kardeşiniz ölümle cebelleşirken her dakika tweet atmayı nasıl başarıyorsunuz' sorularına verilen 'allah belanızı versin, beyinsizler!!' şeklinde atılan cevaplar.

12 ekim. canımın köşesi kardeşim ümidini kaybetti. uyanık kalmak istemiyor. kuş gibi nefes almaya çalışıyor. alllahım duy sesimi:(((

14 ekim. yeniden müzik marketlerde. lütfen orjinal albüm alın. bu çok önemli bıdı bıdı bıdı

14 ekim. hülya(avşar) , müthiş güçlü bi okadar da duygularını yaşayan bir kadın.sesini duymak güzel. saol hülyam.

devam edemiyorum. tanımadığım halde hastalığın kollarında birinin durumuyla alakalı bunları yazmaya elim gitmiyor, nefesim daraldı. kendi kardeşlerimi düşünüyorum, boğazım düğümleniyor.
  • ufo'larca ışınlanma hadisesi reyhan değil de ışın karaca'nın başına geleydi daha manidar olurdu zannımca.
  • ses kalitesi, vokal yetenegi 10 uzerinden 0. bildigin sifir.
    piyasaya nasil kapagi atmis, neden hala var bilmiyorum ama acayip bir vaka oldugu kesin. sarki soyleyemiyor. ben ne kadar astronotsam bu kadin da o kadar vokalist. en son 6-7 sene once bir beyaz sovda rasgeldim, canli soylemeye calisti. nefesi yetmedi, detone oldu, kaydi gitti. tv basinda utandim kotu hissettim kendimi.
  • bunca yıldır uzaylının gelmeyip gelmeyip, gelince de ben yerine reyhan karaca'yı ziyaret etmeleri oldukça mantıksız. bu yüzden kendisine inanmıyorum.

çocuğumu keserim lan!!!
  • "ufolarla dünya turu yaptım" iddiasında bulunan mustafa topaloğlu' nun dişisi.

ayrıca uzaylıların "cinsel organları yok" diye de açıklama yapmış, hanımkızımız.

vay anasını be diyorum. maymundan geldik mi bilmem ama; bunu duyunca maymuna gitmeyi kabul ediyorum. cinsel organ yok ne demek yahu.

http://www.hurriyet.com.tr/…fa/11619018.asp?gid=229
  • tahminimce reklamdan ziyade; aşırı kanser korkusu sonucu kurtacı olarak uzaylıları secmis bir beyne sahip kişidir.
    aslında sorulara bakınca danışıklı dövüş hissi de yaratmaktadır görüntü.her halükarda bolca saçmalamıştır.
    piskolojik sorunları varsa allah'tan şifa, reklam dahilinde yapılan hareketler ise allah'tan akıl fikir vermesi temenni edelebilecek kişidir.
  • gerdirilmis yüzü, takma damak ve disleriyle piyasalara genclik cesmesinden* testiler doldurmuscasina bir dönüs yapan sarkici*. söz konusu comeback* albümünde alabildigine bir hande yener** soundu imitasyonu. lakin o ses! o ses!! o ses!!! o yüz kac endaze gerdirilirse gerdirilsin yine degismeyecek olan, o agza kaf dagi'nin derinliklerindeki cevherlerden cikarilan elmaslardan yontulmus ve bizzat zümrüdüanka tarafindan unkapani'na ulastirilmis disler bile yapistirilsa olmayacak olamayacak olan o ses! o ses!! o ses!!!
  • geçenlerde bir programa katılıp "aman zaten bu devirde canlı söyleyebilen kaç kişi kaldık ki" diyecek kadar kısık ve kötü sesine rağmen kendine güvenen kişidir. canlı söyleyen bir tek o kalsaydı hayatımın geri kalanını playback dinleyip geçirirdim.
hesabın var mı? giriş yap