• (bkz: logoyu biraz büyütelim)

ileride öyle bir renault logosu olacak ki kaput açmaya gerek kalmayacak, logonun ortadaki boşluğundan motoru indirecekler.
  • adam ciddi zorlu bir yolculukta bu aracı kullanmış, iyi kötü deneyimlerini de buraya yazmış. almak isteyenler için güzel bir fikir edinme yazısı olmuş. ama neymiş, "yurtdışına çıktığını belli etmek için kitap yazmışmış". ne yapsın adam aq, norveç - finlandiya arasında buzlu yollarda kullandığı aracı, mekan ismi vermeden, ima ederek mi anlatsın? ne boş beleş insanlarsınız.
  • hiç bir boku deneyimlemeden hiç bir boku beğenmemeyi başarabilenlerin başlığına sinek gibi üşüştüğü araba.

buraya deneyim öğrenmeye gelen binlerce insan var. sizin sikik tespit ve favori kasmak için yaptığınız esprilerden daha faydalı bir yazı yazılmış. bok atın hemen.
  • yıl olmuş 2015 hala saç kalınlığı diyenler var. şimdi darbe emilimi, çelik bar falan anlatmak çok zor.

sen ford taunus'a bin kardeş. taş gibi saç var arabada.

aha bak yeni nesil alaman arabaları da kağat kipin. en iyisi taunus valla bak:

http://1.bp.blogspot.com/…hjchg/s1600/kutukola1.jpg
  • agamemnonun yokluğunu hissettiren ilk araba.
    üşüyoruz reis *
  • başıma bir şey gelmeyecekse beğendiğim araba. tasarımı ve tarzı vw modellerinden** daha iyi duruyor. donanımı bilmiyorum ama o konuda da daha fazla özellik içerdiğini duymak sürpriz olmaz. motor zaten röno'nun uzmanlığı. lakin tok kapıcılardan sonra bir de sac kalınlıkçıları çıkmış.
  • bağımsız süspansiyon c segmenti kore arabalarında bile standart oldu, renault hala twist beam axle. şimdi çıkacak birileri yok iyi tune edilirse cak cuk diyecek tepemi attıracak. hiçbir bağlı süspansiyon bağımsız gibi tekerlekleri yere oturtmaz. şimdi ben buna bütün tekerleri yere tam basan 4 teker multipoint bağımsız süspansiyon passat parası mı vereceğim, ya da superb? muazzam motorlar yapıyorsun, motor teknolojisinde en önde bayrak taşıyan bir firmasın, motorsporları tarihinde önemli bir yerin var, e be renault arabanın arka tekerlerine bir bağımsız süspansiyon koymak çok mu pahalı. 140 değil 145'e sat ama adam gibi araba yap. içine tükürdüğüm twist-beam axle iyi bi bok olsaydı mercedes 1950'lerde bırakmazdı o teknolojiyi. lan 4 teker yönlendirme var bağımsız süspansiyon yok.

edit: sinirimi alamadım. bir de premium araç diyorsun. bari de dion tüpü koysaydın.

edit2: hala sinirimi alamadım. formula 1 aracının da arkasına twist beam koy renault, madem o kadar iyi birşey.
  • bir broadway samimiyeti olmayan araba.
  • güzel araba ama almak için çok talisman lazım.
  • "herkes talisman boştaysa passat yerine talisman'ı tercih ediyor."
    "kendi paramla alacak olsam 140.000 lira talisman'a vereceğime gider passat alırım."

sıkıntı burada işte. neden tercih edeceğiniz aracı satın almıyorsunuz?
hesabın var mı? giriş yap