• - gene bigün fiili livata yapıyom abi, tam rectum'a varmışım
    - yaaa durmuş abi bırak kibarlığı, anlat açık açık bak arkadaşlar merak ediyo
  • tenya'nın bulundugu mekan.
  • katıksız kılçıksız bir orman çocuğu.
  • normalde kullanıcıların başlık altına yazmam , ne halt ederse etsin banane der geçer giderim ama bu herifin gerçek yüzünü herkesin görmesi için aramızda geçen diyaloğu paylaşacağım. çünkü hem o entry yazdığım başlığı açan terbiyesiz konusunda hem bu rektum denen insanların anasına küfür eden şuursuz konusunda %100 haklı olduğuma inanıyorum.

kendisiyle şu entryde #67020842 yazdıklarım yüzünden aşağıdaki gibi bir diyalog yaşadık ;
    https://hizliresim.com/w0jy14
    https://hizliresim.com/j8davw

kendisine hiç bir hakaretim olmadığı halde bana kalkıp özel mesajla bulaşan kendisi , arkasından tehditler savurup oraya buraya gel yazan yine kendisi , üzerine telefon numarasını gönderen yine kendisi. ama gelgelelim gerçeklerle yüzleşince sesi soluğu kesilip kedi yavrusuna dönen yine kendisi.

normalde böyle mevki makam sahibi kişileri araya sokup iş yapan bir insan değilim. yapacak olsam çok daha farklı şeylerde kullanırdım tanıdığım insanları. babam dahil 1 kişiden bile hayatım boyunca önemli konularda hak geçecek şekilde destek almadım almamda. ama bu haysiyetsiz kamil koç başlığında yazdığı entyrsinde (silmiş bulamadım) başlığı açan yavşakla aynı durumlara düştüğünü kendisini eleştirenleri 2-3 mevki sahibi ismi tanıdığını söyleyerek susturduğunu falan yazmıştı. (hatta bana ilk attığı özel mesajda bu durumada atıfta bulunmuş ''anası sikildi hepsinin'' dediği kişileri o tanıdıklarına hallettirmiş meğerse.

e buyur madem sayın kalın bağırsağın son bölümü , anüse açılan kapı , bokun dışarı çıkmadan önce tutulduğu yer. seni bekliyorum yazıyorum yazıyorum cevap vermiyorsun. anamı sikecektin hani , gelirken ananıda getir diyordun hani ? niye sessizliğe büründün ? görüyorum sözlükte yazıyorsun arada sırada. neden mesajlarımı cevaplamıyorsun ? bekliyorum.

ya adam gibi çıkıp tüm çocuklu annelerden ve benim annemden bir yazıyla özür dileyeceksin bu mesajın altında yada seninle farklı şekilde hesaplaşacağız. bu iş burada kalmayacak. bişeyleri sessiz kalarak unutturacağını sanıyorsan yanılıyorsun.
  • millet zam oranini yaziyor diye insanlara kufur edebilecegini zanneden bit yavrusu.
  • küçükken bi goflet*sonucu kandırılarak aslan burcu olduğu zannettirilmiş, aslında balık burcu olan ergin* bir bünyedir. gerisi hava civa
  • küçükken bir gaflet sonucu aslan burcunun özelliklerini okumuş ve bütün kişiliğini orda okudukları üzerine kurmuş, aslında balık burcu olması gereken gergin bir bünyedir kendisi. kasımpatıdır, hava civadır, aynı benim küçüklüğümdür, yani gergindir. tez zamanda rahatlamasını temenni ediyoruz.

edit: balık dediysek köpekbalığı değil, olsa olsa japon balığıdır o. bahsettiğimiz aslan da ormanda değil sirkte olur.
  • (bkz: anal sex) (bkz: rektal muayene) (bkz: rektal tuse)
  • (bkz: irreversible)
  • gecmis olsun dileklerimi gondermek istedigim yardimsever yazar.
    tez zamanda iyilesir insallah. dilenci.
hesabın var mı? giriş yap