• efendim, dizi / film izlemeyi seven bir insan olarak birçok yabancı aktriste vurulmuşluğum, ekran başında ağzım açık oturmuşluğum vardır. mesela (bkz: megan fox/@ pissed). fakat ben bu bayana kitlendiğim kadar kimseye kitlenmedim sanırım. the office'in üçüncü sezonunda girdi, girdiği gibi beni dağıttı, ama durmayıp her bölümde daha da güzelleşti, her bölümde daha da inanamadım. olay sadece yüz güzelliğinde değil, acayip tatlı gülüşü, çok şık giyinmesi, süper seksi sesiyle nevi şahsına münhasır bir insan kendisi. kendisiyle muhtemelen asla tanışamayacak olmam sebebiyle hayata küstüm, bayram süresince yastayım...
  • çok güzel olduğunu söylerken tedirgin olunan çok güzellerden, birisi çıkıp itiraz edecekmiş gibi. ben hayranıyım. babasına benzeyip* babasının aksine güzel olması ile liv tyler'ı hatırlatıyor, ikisinin annesi de dünya güzeli tabii.

the office'de bir dönem sevgilisi rolünde oynadığı john krasinski ile gerçekte de birlikte olmuşlukları vardır, benim aklımın köşesinde bir yerde hala feci yakışıyorlar.

ayrıca kardeşi kidada jones'tur, yani tupac shakur'un ölmeden önce nişanlı olduğu kadın ve farkında olmadan da olsa buna rashida jones vesile olmuştur. tupac shakur'un ırklararası evlilikleri kınaması üzerine, rashida kendisine şu açık mektubu yazar, o sırada 15-16 yaşındadır. sonra bir gece tupac kidada'ya rastlar ve rashida olduğunu sanarak yanına, konuşmaya gider ve olaylar gelişir. rashida ile tupac'ın sonradan dost olması da bonusu.

son olarak da pastel renklerin en çok gittiği ten ve gözlere sahip kendisi herhalde.
  • harvard'lı pek bir beğendiğimiz oyuncu...jim'in grenade'ine ataçlarla patlama efekti yapmışlığı vardır office'de.
  • jennifer love hewitt 'e epeyce benzeyen sevimli bir oyuncu.
  • black mirror s03e01 bölümünün senaristidir aynı zamanda. baya şaşırmıştım jenerikte adını görünce. yerim.
  • quincy jones'un kızı olduğu bilinir de, güzelliğinin kaynağı için esas annesine bakmalı: peggy lipton.
  • the office ve parks and recreation'dan tanıdığım oldukça kaliteli bir oyuncu. insanın başını döndüren bir çekiciliği var. gerçekten çok güzel bir kadın ve ekrana çok yakışıyor. quincy jones'un kızı olduğunu duyunca insan daha da seviyor.
  • çok şirin hatun, quincy jones'un kızıymış, küçükken evi jackson kardeşler, paul mccartney, dylan ve benzeri müzisyenlerden geçilmezmiş ama ben o zaman onların bu kadar önemli kişiler olduğunu bilmiyordum diyor.
  • kendisiyle ciddi düşündüğüm oyuncu. the office'de sırf onun sahnelerini geri sarıp sarıp izliyorum, allahım böyle tatlılık olamaz. kendisi bi "he" desin çiçeğimi çikolatamı alıp kapısındayım. *
  • parks and recreation'da zaten kanım aşırı kaynamışken office'de gördükçe daha da kaynıyor. gülümsemesi, mimikleri, çekiciliği farklı bir boyutta. benim gözümde tam olarak ünlü düşünür beyonce'un put a ring on it tanımına giriyor.

mesela eva green müthiştir. çekiciliği ekran karşısında bile tüylerinizi diken diken yapabilir. anne hathaway, margot robbie, elif aksu gibi kadınlar karşısında eriyeceğiniz türden çekici kadınlarken rashida jones'a bakmak içimin ısınması, mutlu olmak gibi şeyler hissettiriyor. garip bir his, çözemedim ben de.
hesabın var mı? giriş yap