• içi bademli dışı* hindistan cevizi kaplı şekerleme
    iki tarafı şeffaf bir kutuda, bir torbacık içinde hindistan cevizi ile bademin eşsiz birleşimi ürünü top şeklinde yiyecek.. yedikçe yiyesiniz gelir..
    bir ferrero ürünü
  • patenti italyan olan,ici sivi beyaz cikolata ve badem,disi hindistan cevizi kapli,agiza atildiginda orgazm durumlarina neden olan essiz cikolata.
  • yiyince hayati unutturan, dunyanin en cikolatasi.
    tattigim en güzel sey, en guzel sarki, en guzel eriyis.
    yasamin anlami bu iste, dedirten bisi.
    ugruna evlenilcek, ugruna yuva yikilicak, ugruna havari olunucak monarsi rejimi.
  • 19lt'lik damacana versiyonlarının çıkmasını istediğim çikolata.
  • ne zaman yarısını ağzıma atsam, vals yapıyorum gibi yıldızlarla. diğer yarısında her seferinde farklı düş.
    şarkılar kadar hoş olan, beyaz akışkan çikolatalı ve hindistan cevizli müthiş ürün.
  • amateme yatırır bu adamı.
  • içinde yaşamak istediğim hindistan cevizli küre.
  • yaklaşık olarak 1 ay boyunca sehpanın üzerindeki kasede duruyordu. ben ise her seferinde yanından geçip burun kıvırıyordum. ama gün geldi ki, kahvaltı sonrası kahveler nargileler içilmiş, üzerine cila birası atılmış, keyifler gıcırlanmış bir durumdayken, tam sahile inmek üzereyken, yanından geçip giderken... hırff... giderken... hırff hırfff.... giderk.... devamını getiremeyeceğim sözlük.... o saniyeler aklımdan çıkmıyor, dilim bu süper über harikuladeötesi orgazmik anı tarif edebilecek kelimeleri üretemiyor. işte o an var ya o an, raffaello' yu hayatımda ilk defa ağzıma attığım saniyelerdi o saniyeler. o günden beri hayatım daha farklı sözlük. artık çikolataların rolls royce' unun, mclaren f1' inin, airbus a380, scott scale 10, nikon d4... ne dersen de... çikolataların übermenschinin ne olduğunu biliyorum. teşekkürler raffaello. hayatı daha güzel yaptığın için.
  • çikolata ihtiva etmediği halde tarafımdan taparcasına sevilen bir tatlımsıdır. beyaz'ın dayanılmaz çekiciliği.
  • gelinlik gibi janti bi ambalaj içinde gelen yiyecek.

tanrısal bi tadı var ama türkiye'de biraz pahalı gibi.

el mahkum almancı tanıdıklarla iyi geçineceğiz.
hesabın var mı? giriş yap