• astoria da yemek için uğranılabilecek bir mekan. pizzaları ve ızgara et/tavuk menüleri lezzetli ve doyurucu. servisin hızlı olmasının yanı sıra fiyat/performans olarak da oldukça tatmin edici. ayrıca mekandaki makarnaları kendileri hazırlıyorlarmış.
  • çok iyi bir telefon uygulaması olan haber platformu. twitter'ın sadece haber alabildiğin versiyonu gibi. biraz da reddit'i andırıyor.

tarafsız ve özet bilgi bulmak bu çok yoğun akış olan ülkede çok zor. emeği geçenlerin eline sağlık. böyle girişimler desteklenmeli.
  • izmir balçova kipa'da tercih edilmemesi gereken mekan. 16tl' ye uyduruktan, evde aynısını 4 dakikada hazırlayabileceğiniz bir salata yiyeceğinize gidin 300 m. ilerideki agora'ya kitchenette'de aynı fiyata somon ızgara salatası yiyin, parmaklarınızı yiyin, kendinize gelin. lan o paraya bir kazan salata yaparım diyorsanız haklısınız ama dediğimi yapın bir hak vereceksiniz bana.
  • matbaa ölçü birimidir ve bir punto 0,376 mm'ye karşılık gelir.
  • (bkz: fiat punto)
  • (bkz: font)
  • iletişim, altın, metis, sistem, inkılap ve literatür yayınevlerinin birlikte kurdukları dağıtım şirketi.
  • fiat otomobil fabrikasının bir modeli.
    yazı fontlarının büyüklük ölçüsü 8 punto, 10 punto gibi.
  • istinye park'da yemek yenilebilecek bir iki yerden biri. pizzalarını tatmadım ama makarna, risotto ve tavuk ızgarası gayet güzel. ortada dolaşan bir gardiyana da bunca zamandır gitmeme rağmen rastlayamadım. normalin biraz üzeri fiyatları olsa da tavsiye edilir.
  • basımcılıkta harflerin büyüklük ve küçüklüklerine göre aldığı ad
hesabın var mı? giriş yap