• yıllardan 86.
    liseye* yeni başlamış themachinist kişisi artık bir harçlığı olduğunun bilinciyle bütün parasını müzik ve dergiye yatırmaktadır.
    favorileri dire straits ve auto motor und sport olan arkadaşımız, kasetçide albümleri incelerken garip bir kaset görür.
    sarı saçlı bir zombi kapaktan kendine bakmaktadır. ilginç; dinliyelim bakalım der içinden.
    öğle yemeği vakti bitmekte, elemanımız okula dönmek üzeredir.
    yakın zamanda peder reisin aldığı walkmane kaseti takan elemanın kulağında bir şarkı patlar; prowler.

gerisi için (bkz: #13519368)
  • papa roach'ın fütursuzca hacılayıp between angels and insects yaptığı güzel şarkı.
  • ipod shuffle yeni çıkmıştı ve bende almıştım hem de öyle igb 4 gb değil bildiğin 512mb idi. olur yaa iki yüz şarkı çok zaten demiştim alırken. ama arşivimi kullanmak isteyeceğim aklıma gelmemişti. bir bir şarkı seçmem gerekiyordu artık. seçtiğim şarkılardan biriydi. ve hep yol anılarım vardır bu şarkıyla. okula yürürken. okuldan eve yürürken. ailemin yanına tatile giderken. zaten adı şafıldı ama bir müddet sonra o şafıl sizin için normal bir playlist halini alıyor. her neyse normalde insan kendini kaptırırya müziğe şarkıların geçtiğini anlamaz hani. işte hep bu şarkıda birden kendime gelirdim. sonra ulan bu şarkı ne çok çalıyor derdim. ipod shuffle sağolsun çok iyi arkadaş yaptı bizi bu şarkıyla. işte böyle uyandırıcı bir iron maiden şarkısıdır kendisi. "gözlerime inanamıyorum" derim o kıza sorsa bile.
  • metallica'nin idolleri olan iron maiden'dan coverladigi ve internette de cover kaydinin bulunabilecegi güzel sarki. giristeki wah li gitarlarin sevilme ihtimali yüksektir.
  • ilk girişteki solomsu catchy gitar bölümü, ağızla eşlik edilmesi en zevkli gitar bölümlerinden biridir şu koskoca metal tarihinde. sözler de sanki sokakta kadın avına çıkan bi serseriyi anlatmaktadır.
    ayrıca paul di'anno'nun serseri ve yırtık vokali * en güzel bu şarkıda hissedilir ve paul di'anno'nun vokalinin iron maiden'a nasıl da uyduğu en fazla bu şarkıda anlaşılır.
  • 3:52 süreye sahip bu iron maiden parçası aynı zamanda "the soundhouse tapes" bünyesinde de yer alır.ayrıca iron maiden'nın 1 ağustos 1988 tarihinde çıkardığı 'the evil that men do' single'nda bruce'un vokaliyle dinlemek mümkündür.bruce'un vokaliyle dinlemek için başka bir alternatif "a real dead one" albümüdür.

walking through the city, looking oh so pretty,
    i've just got to find my way.
    see the ladies flashing. all their legs and lashes.
    i've just got to find my way.

well you see me crawling through the bushes with it open wide.
    what you seeing girl?
    can't you believe that feeling, can't you believe it,
    can't you believe your eyes?
    it's the real thing girl.

got me feeling myself and reeling around,
    got me talking but feel like walking around.
    got me feeling myself and reeling a...
    got me talking but nothing's with me...
    got me feeling myself and reeling around.
  • gitarin adeta aglatildigi iron maiden saheseri.
  • en güzel iron maiden şarkısı.
  • iron maiden'in grubun aynı ismini taşıyan 1980 yılı çıkışlı ilk albümü olan iron maiden albümünün ilk şarkısıdır.

paul di'anno'nun harika vokali ve müthiş gitar riffleri ile bence en iyi 10 maiden şarkısından biridir.
  • iron maiden'ın en iyi şarkılarından biridir.giriş gitar riff'i muhteşemdir..ilk albümün* ilk parçasıdır.
hesabın var mı? giriş yap