• istanbul'un en güzel kızı. bitanem canım sevgilim, herşeyim...
  • yıllar önce bugün iyi ki doğmuş canımın içi. bitanem.
  • "porcelain:
    hic zewkli diil sensiz yasamak
    keççap:
    istanbul da aptala döndü sen gidince"

nefes almamı kolaylaştıran şamşırık.. arkasında oturduğu motosikletin sürücüsünün gözlerini kapatıp gıdıklayacak kadar cesurdur(!) karşıma çıkan hertürlü boktan durumu çekilebilir kılmıştır. hem de sekiz yaşında olduğundan sözlüğün en genç yazarı odur artık.. sözlükteki çiftler başlığına da bakınız verirdim ama biz çift değil tekiz =)
  • yeniden birlikte olacağımız gün için ayları yılları hesaplamaya çalışıp ta parmaklarım bu hesaplara yetmiyorken, özlemekten balatayı sıyırmaya başladığım sırada elinde çantasıyla havaalanında karşıma dikilmiş kurabiye canavarım.. bi de "kurabiye canavarım" diyince bana "kurabiyem!" diyişi var ki..
  • hey hey hoba şeklinde eşlik edilebilir.
  • arkadaşlarına herşeyden çok önem veren, onlara anlık fedakarlıklar uğruna herşeyi kırabilen inanılmaz arkadaş canlısı sevimli şey. arkadaşı olmak, dünyanın en şanslıları listesine giriş biletidir, hayatındaki öncelik sırasında birinciliğe yükselirsiniz. eğer arkadaşıysanız sizin için o kadar çok şey yapabilir, o kadar çok şeyi feda edebilir ki aklınız almaz.. sevgilisi olmak ise çok başka bişeydir fakat o sıfata sadece ben nailim.
  • altıncı nesil melek..
  • moby'nin dünyaya geliş nedeni herhalde bu şarkıdır. (youtube).

(bkz: dalga/7)
  • biricik kardesimiz, arkadasimiz, dostumuz....
    bizimle gecirdigin her an icin tekrar tekrar tsk ederiz.. son yolculugunda seni ugurlamak bizler icin aci verici olsada göstermek istiyoruz, her zaman yanimizda aklimizda kalbimizdesin...

arada mesafelerin olmasi önemli degildi, bunu herkese gösteren sendin.
    simdi yine , bizler buralardayiz ama hep beraberiz!.

ozgur dogan gunes (janns)
    gokan emir (ayicigindan sevgilerle)
    onur aribas (everyme, every you ... )
  • tıpta çığır açmış, sms ile tedavi yeteneğine sahip canım hastabakıcım, düdük makarnam! sesi biraz durgun geliyo bu aralar ama hatlardan sanırım.. ` : yeşil suratlı hasta msn smileysi`
hesabın var mı? giriş yap