• köfn hayrani olmamı tescillendirmis sarki, sözleri harika... muzigi bir başka harika. elemanları cok sevdim. yolları , bahtlari açık olsun...
  • her tutan grup gibi deneysel bir
    şeyler denemeye doğru kayan köfn single'ı. yeni albümlerinde 1-2 parça daha var, tabi ki bir bi tek ben anlarım yaratmaları yakın süreçte çok zor. o yüzden bu beni sarmadı diyeceksiniz fakat birkaç dinlemeden sonra yeni ve ama bir çok seveceğiniz catchy şey sizi yakalayacak;

“beni bebek gibi sarınca, dağıldı bulutlar…”

7.7/10

tutulduktan sonra buraya bakıyorsan sen, geçmiş olsun.

konser ortasında rakı kaldırıp, sonra da dans etmelik bir şey yapmışlar. şu klipte oynayan tarzda da bir tane arkadaşım olsun isterdim.

çok keyifliler.
  • ah o aşkını ruhuma nakış nakış işlemişsin yar,
    ah o bakışlarını bahtımın akışına bırakmışım ya.
  • özellikle,

"ı want a long life, a legendary one
    ı want a quick death, and a easy one
    ı want a pretty girl, and a honest one
    ı want this drink, and another one"

kısmı mükemmel olan drake şarkısı.
  • yepyeni köfn albumu gelmis. bu yaz dinleyecegimiz kesinlesti. albume ismine veren sarki disinda sevdiklerim;

dün, kavgasi çok, tekinsiz, sen bu degildin.

albumun tamami burada

ayrica her sarkilari icin olusturduklari storylinelari cok tatli ve guzel.

son olarak, birini bebek gibi sariniz bulutlariniz dagilsin.
  • dj khaled drake işbirliği. sardı.
  • madonnanın olduğu şey.
  • justin'in yataktan kalkıp merdivenden inene kadar yaptığı hareketleri evde yapsan maymun gibi bir şey oluyorsun. justin yapınca estetik. o yüzden herif popstar not doctor
  • drake'in, dj. khaled'in ısrarcılığından şikayet ettiği giriş kısmındaki "hani"lerin, türkçe bildiğimiz "hani" olduğuna bir anda uyandım. böyle bir aydınlanma geldi.

tam da drake'in şikayet ettiği gibi belli ki khaled, ne yapılırsa yapılsın ısrarla daha fazlasını istiyor. "another one, another one... hani hani hani?"
hesabın var mı? giriş yap