• ağa'nın oğlu kız beğenecekmiş. el değmemiş saf kız arıyormuş. tüm kızları sırayla odasına alıp şalvarını indiriyor, akabinde soruyormuş:
    delikanlı - bu ne?
    1. kız - s.k
    d - sıradakiii
    2. - s.k
    d - sıradakiii
    ...
    nihayet
    n. kız - pipi
    d - zevcem budur, nikah hazırlıkları başlasın.
    gerdek gecesi gelmiş çatmış, odaya girilmiş.
    delikanlı indirmiş şalvarı, heybetine güvendiği aletinin ismini sormuş.
    d - bu ne?
    kız - pipi
    d - ne !?
    k - pipi
    d - ne pipisi yaw, evlendik artık. s.k bu !
    k- o-hoo sen s.k görmemişsin...

(bkz: sozlukte fıkra anlatmak)
  • en asosyal uzvum. 23 senedir tasiyorum ama bugun iserken fark ettim. icine kapanmisti.

el de bir uzuv mesela ama gun icinde tokalasiyor insanlarla, enseye saplak atiyor, yanaktan makas aliyor; olabildigine sosyal. "el sakasi" diye bir sey bile var. pipi sakasi? aman! sakasi bile olmaz seytan doldurur. bacak desen hakeza; kosarken kizlara sekil yapiyorsun, super sutlar cekiyorsun, dans ediyorsun. bacak bacak ustune atiyorsun, arada ezilen yine pipi oluyor...

neden amele yanigi dedigimiz sey hic pipimizin basina gelmiyor? neredeyse hic gunes goremeden bir asir gecirmek ve yine topragin altina, karanliga gomulmek kotu bir seydir sanirim. masturbasyon yapmak icin cikariyorsan cikariyorsun; isin bitince hemen tikiyorsun iceriye. kimisi onu bile layik gormuyor, hic cikarmiyor garibi. biraz ozgurlugune kavusuyor yikanirken ama, suyu gorunce hepten icine kapaniyor. zaten eskiden don giyerdik, bir yeri yuvasi olurdu en azindan. simdi boxer giyiyoruz, sag bacak senin sol bacak benim carpip duruyor. boxer iskencedir...

boyle yaz gunlerinde sort giyince ruzgar sizar bazen pacalardan ve pipiye ulasir. kim olursa olsun bir "ohhh" gecer icinden o an. belki de pipimizin mahzun sevincidir o rahatlama. onun ustunden oldugumuz orgazmlara kucuk bir gonderme...

salak kliselerimizden kurtulamamizin ceremesini de pipimiz cekiyor. "silahi cekiyorsan sikacaksin!" mantigi, "pipiyi cikariyorsan attiracaksin!" olarak tezahur ediyor. oysa arada havalandirsak; gunes gorse, guneslense biraz? hicbir suc islemeden, hata yapmadan "ayip" olabilmis bir organ dusunun... kufurden kufure, seksten sekse hatirlamasak varligini? sonsuz isaretini gorene kadar delismen bir sekilde sallasak, gece donsuz yatsak? dusunsenize, olene kadar tattigi sadece uc farkli sey var: el, don ve a few kuku. cok mu yani pipimiz icin biraz ozveri? bence fazlasini hak ediyor. en azindan insanlik adina isemeden isemeye bir halini hatrini sormak lazim diye dusunuyorum.

pipilerimizi sevelim, sevmeyenlere sevdirelim.
  • sevgiyle büyüyen canavar.
  • sunnet edilir .. edilmeyenide war
    roket $eklinde uzanti
  • gitar calmak icin kullanilan minik elastik garip nesne.
  • kaç yaşında olunursa olsun büyük- küçük diye boyutuna kafa takılabiliyormuş.

sekiz yaşındaki yeğenim okullar tatil diye bu aralar hep bizde, parkta oyunuyordu geldi, terlemiş, üstü başı toz. titizdir de biraz kendisi "hadi hemen banyo yapayım hadi" dedi - çok sever- neyse yıkıyorum onu, yıkanırken pipisine bakıp;
    yeğen: "hala, benim pipim neden küçük?"
    ben: "höö, çocukların böyle olur"
    yeğen: "sünnet olunca kesiyorlar ya o yüzden küçük. ucundan çok kesmişler!"
    ben: "puhaaa yok, yok o öyle değil. hem merak etme sen her şey normal. sen büyüyünce o da büyür. (lafa bak!)
    tövbe yarabbim.

bu konuyu uzatmasın diye de "önemli olan boyutu değil işlevi" diyemedim ya la!
  • yanımdaki delikanlının şu an çıkarttığı ve kendi kendine yalamakta olduğu şey. gerçi pipi demek ayıp olur, maşallah epey büyük. bir kedide bu kadarını görmemiştim hiç.
  • eskiden beri du$hmesinden kortugum $ey...
    "hamurla oynama pipin du$her"
  • erkeklerde cinsel hayat organ'izatörü.
  • efendim, erkekte bir ruh halini simgeleyen fallik objedir. kiminin götü kalkık olur, kimisi her daim mülayim. bazısı aklı havada bir uçurtma, aklın evinden kaçar durur. işin yoksa düş peşine de yakala... burnu havada olanı vardır, büyüdükçe büyüyen, yalancı pinokyosu da. böyle iki taşak arası şekilli bir ruh halidir kısaca.

boyu posundan ziyade, erkeğin pipiyi taşıma şekline bakılmalıdır. erekte kusursuzluk mühimdir, gerisine bakılmaz.

ayrıca, erkekte ilk bakılacak yerdir. evet...
    (bkz: seviyorum ulan in asagi)
hesabın var mı? giriş yap