• kocası bedelli bekliyormuş eski kocasının başına gelenleri hatırladığı için sanırım.
  • işini iyi yapamayan insanlar defolup gidecekse, kendisinin de dizi sektöründen elini eteğini çekmesi gerekir. nice tiyatro oyuncusu işsiz iken, "bak haluk" demekten başka yeteneği olmayan bu kadın dizilerde oynuyor. bu ne yaman çelişki anne?
  • bu istikrarını koruyabilirse aşağı yukarı 2 yıl sonra sıra bana da geliyor hayırlısıyla...
  • akşener ile fotoğraf çektirdiği için pınar altuğ’a “bunun solcu olduğunu biliyordum zaten” yazan sik kafalı çomarları da görmüş olduk.

şu tayyip ne şanslı adam, bu kadar ahmak bir güruhu lağımda sıçan klonlayarak bile elde edemezsin.
  • ben julide ates’in 40 programini mumkun oldugunca takip ediyorum.

pinar altug’a dogrudan sorulan “pinar altug aldatan kadin mi?” sorusuyla degil de konuklara yonelik tavirdan bahsetmek isterim.

o programda serdar ortac’a “biseksuel misiniz?” diye soru soruldu.
    hande ataizi’ne “ne dedin sen?” mevzusu soruldu.
    pinar altug’a dogrudan “aldatan kadin misiniz?” diye soruldu.

ama mesela erkan petekkaya’ya olayli nurgul yesilcay mevzusu sorulmadi.
    haluk levent’e gecmiste hapse girmesine sebep olan suclari sorulmadi.
    tamer karadagli’ya “yatakli tren” konusu sorulmadi.
    yesim salkim’a cem uzan’dan o kufurleri neden yedigi sorulmadi.
    seda sayan’a erol kose konusu sorulmadi.
    gulben ergen’e “aldatan kadin misiniz?” sorusu da sorulmadi.

yaa, demek ki tarafsiz olmak iddia edildigi gibi kolay degilmis.

disinize gore bir konuk geldiginde olabilecek en direkt sorulari sorarken konuk “guclu” olunca citiniz cikmiyormus.

lutfen ortada gazeteciyim diye dolasmayin.
  • valizini yanlışlıkla izmir'e yolladıkları* için, twitter'da türk hava yollarından şikayetçi olan oyuncu... sanırım uçağa binmiş...

thy onca şikayete rağmen nasıl düzelmezmiş... sanki kendi oynuculuğunda yıllardır bi gelişme var... aynı mimik, aynı tonlama, aynı yapmacıklık... ayıb ya...
  • (bkz: parayla mı tuttular lan sizi)

vasat bir oyuncudur.
  • yakinda torunlar duymasin'da oynayacak hale gelecektir.
  • normalde yaptığı basit bir şey olsa da türkiye gibi mitoz bölünerek çoğalan beyinsiz orospu çocuğu amipler ordusunun yaşadığı bir ülkede büyük cesarettir. umarım geri adım atmaz.

vatan hainliği gibi ciddi bir suçu nasıl da ele ayağa düşürdüler akıl alır gibi değil ya.
  • ekşisözlük'ün artık dokunduran, iğneleyen veya eleştiren insanların değil de, alay edenlerin mekanı olduğunu göstermesi açısından, emeği geçen ssg ve kanzuk'a, kestikleri altın yumurtlayan tavuktan sonra beslemeye başladıkları kart horozun nelere kadir olduğunu görmeleri için ithaf edilmesi gereken başlıktır.
    (bkz: kutsal kirlilik kaynağı)
hesabın var mı? giriş yap