• bu kadının bilinçli kırdığı tüm potları selahattin demirtaş toparlıyor. her daim bu böyle olageldi. yine öyle olmuş, erkan baş'ın bugünkü tweetiyle selahattin demirtaş'ı selamlamasından bunu anlıyoruz.
    yine bundan 5-6 sene önceki seçim dönemi, pervin buldan ve o dönemin hdp eş genel başkanı sezai temelli fox tv'de canlı yayına çıkmıştı. ilk defa ulusal bir kanalda açık açık hdp eş genel başkanları ağırlanacak falan filan, herkes pür dikkat kesilmiş. tabii ki pervin buldan yine ayrıştırmacı konuşmalarıyla sıvayınca, selahattin demirtaş anında fox'a hapishaneden mesaj ileterek düzeltmeler yapmıştı.
    hiç değişmiyor ve bilinçli yapılıyor kanaatindeyim. sürekli yersiz açıklamalar... demirtaş'ın söylemlerinin aksine her daim başarısız bir hitabet.

hdp'li olsam pervin buldan niye hala partinin eş genel başkanı derdim ama benim partim değil dolayısıyla beni çok da şeetmiyor.
  • fatih portakal'ın "pkk ile herhangi bir bağlantınız var mı?" sorusunu, klişe bir soru olarak nitelendiren kadın. bu soru hdp ile ilgili en büyük soru işaretidir lakin çoğumuz bu sorunun cevabını açık ve net bir şekilde biliyoruz. zaten klişe olarak nitelendirmesi, cevap vermekten kaçınmasıdır, bu da çok bariz. sorunun ısrarla sorulması sonucunda da "açık ve net bir şekilde yoktur" dedi. bunun akabinde fatih portakal'ın pkk'lı terör örgütü olarak kabul ediyor musunuz? (bu noktada sorulabilecek en zekice soru) sorusuna da "pkk'yı terör örgütü olarak kabul etmiyorum" cevabını verdi. devamında da 10-15 defa "sayın öcalan" ifadesini kullandı. bunlara şaşırdık mı? tabi ki hayır. pkk'yı terör örgütü olarak görmesi için atom bombası falan atması gerekiyor herhalde. sen pkk'yı, kürt halkının haklarını savunan bir örgüt olarak görüyorsun kadın, terörist başına "sayın" ifadesi kullanman da diğer bir ipucu zira. keşke pkk'dan sıyrılıp gerçek anlamda legal, kürtleri temsil eden bir türkiye partisi olabilseydiniz, keşke terörü "legalleştirmeseydiniz".

açık ve net bir şekilde söylüyorum ki "hdp, terör örgütü pkk'nın siyasi uzantısıdır." bu kadın da bunu tekrar gözler önüne sermiştir. ve yine açık ve net bir şekilde söylüyorum ki her ne koşulda olursa olsun, bu partiye oy vermem söz konusu dahi değildir.

(bkz: hdp samimiyetsizliği)

not: bu söylediklerimi, tek haneli iq sahibi herhangi biri bile idrak edebilir.
  • dünkü programda uyuşturucu satıcısı ve pkk finansörü kocasının meral akşenerin içişleri bakanlığında öldürüldüğünü söyledi.
    eşinin neden öldürüldüğünü söylemedi tabii ki
    üstelik savaş buldan 4 haziran 1994'te öldürülmüş
    meral akşener ise kasım 1996 haziran 1997 aralığında içişleri bakanlığını icra etmiştir.

akşener hakkında yalan ve yanıltıcı beyanlarda bulunan bu kadının neresi ilkeli siyasetçi olabilir, ne şekilde dürüst siyaset sunabilir?
  • biraz önce cnn türk te: "pekeke terör örgütü değildir." dedi.

tabii lan manyak mısın, pkk aslında haribo.
  • an itibarıyla fox tv ekranında bombok bir sınav vermektedir.
  • fox’da 1-2 dakika denk geldim. moderatör şöyle bir soru sordu;

+ ....yani yeni bir çözüm sürecinden yanasınız, öyle mi ?

pervin hanım şöyle cevapladı;

- evet...ama şu anki akp ile değil.

hangi anki akp ile sayın buldan ? megri megri anındaki akp ile mi, oslo oslo oturan akp ile mi yoksa habur sınır kapılı, sayın öcalanlı ve kelleli akp ile mi ?
  • "29 mart seçimlerinde ‘kürdistan' sınırlarını belirledik" şeklinde enteresan bir açıklama yapmıştır. yerel seçimler ile sınır çizilmediğini bilmemesi ise çok vahim. yazık.

http://www.hurriyet.com.tr/…em/11526042.asp?gid=229
  • ezelden beridir terörist olan pkk'lı pezevenkleri kan tutmuş ayağı uf olunca.

30 yıldır mayına basmış mehmetçik ayağı görmeye alışık olduğumuz için bizi etkilemiyor elbette.

ismine cismine sıçtığım gerçek terör örgütü pkk'nın sempatizanı pezevenkler, götünü görünce yara zanneden kedi gibisiniz. azıcık onurunuz olsun, zırlamayın lan.
  • yahu öyle şekilli şukullu laflarla mhp-chp blokuna faşist demeyle iş bitmiyor. kimse temize çıkmıyor. tayyip kürt sorununda chp-mhp blokundan daha yapıcı, tabanını konsolide etmeyi daha iyi bilen, itaatkar kitlesiyle beraber kürtleri de kolayca oyalayabilen pragmatik bir lider olabilir olmasına. ama bu da ona oy vermeyi veya çağrı yapmayı meşrulaştırmıyor.

açık ve net bir şey var. beni yıllardır gazlayan, ağzıma sıçan, içkime sigarama her bokuma karışan, her şeyiyle beni denetim altına almaya çalışan bir iktidara sorun çözücü vasfıyla oy çağrısı yapanın solla arasında hiçbir şey kalmamıştır. olası ikinci turda tayyip'e oy verme çağrısı kürt hareketi ile türkiye solunun arasına sağlamından bir set çeker, bilesiniz.

terbiyesizleşmeyin. laf ebeliği de yapmayın.
  • donanımsız kürtçü pezevenklerin ayağının uf olmasına kızmak yerine "ayağı, bacağı, kulağı, tırnağı apo'ya feda olsun" demeleri gereken milletvekili.

sonuçta istediğiniz oluyor işte, kan akıyor, insanlar acı çekiyor. maksat apo'nuz salınsın he mi?

beynine sıçtığımın samimiyetsiz faşist piçleri sizi.

o ayak hiçbir koşulda mayına basmış bir mehmetçiğin ayağı kadar kötü görünmüyor. en fazla uf olmuş. canım benim.
hesabın var mı? giriş yap