• yüzüne yüzüne bakılıp "oha ne kadar da küçükmüşsün" diyerek sağlanabilir belki, konuşmaz zaten sora bi daha.
  • hastaneye gidenlerin %90'ının çocuğu severken tekme attı böyle oldu dediği hede. doktorların da bu durumun sadece ereksiyon halinde iken gerçekleştiğini hatırlatmasıyla, çocuk severken ereksiyon olan adam damgası yiyen hastaların rahatsızlığı.
  • bir tanıdığımın başına gelen olay. erekte halde mi geziyordu bilemem ama düşüp kaldırıma çarpmıştı ve ameliyat olmuştu. gerçi kırıldığını da bilmiyorum ama aşırı kan topladığı için ameliyat etmişlerdi. üstelik 1 hafta sonra düğünü vardı. 3 ay cinsel ilişki yasaktı. adamın kırılmadan tam 12 ay sonra çocuğu oldu. bir an bile beklememiş.
  • iyi ki seks yapmıyorum. şansa yaşıyoruz valla.

edit: kızlar ilginize teşekkür ederim ama istemiyorum. 18 saniyede boşaldığım için utanıyorum. sözlükteki erkekler gibi çıkarmadan 4 yapamadığım için özür dilerim.
  • ereksiyon halinde denize çıplak girilmesi ve penis suyun içindeyken yukardan bakılması halinde gözlenebilecek durum. ama korkmamak gerekir, aslında o ışığın kırılmasıdır.
  • uzun süre cinsel ilişkiye girilmemesi sonucu arzu içinde kıvranan penisinizin size gönül koyması, darılması durumu.

bu gibi durumlarda 31 filan çekilip penisin gönlü alınmalıdır.
  • eğer zamanında müdahale edilmezse penisin kangren olmasına kadar gidiyormuş - diye duydum.
    penisin kırılmasından sonraki şişlik alandan kan dokusu alınıp sonra dikiliyor.
    bu kazaya kurban gitmemek için banyo fantezisi gibi fantezileri yaparken dikkat etmek ve çok da deneyimli olmayan partneri basit olmayan pozisyonlara geçirmemek gerek. zira partneriniz hoplarken zıplarken, kılıç kınından çıkmışken kınına tekrar gireceğini zannettiğiniz anda girmez ve o ağırlıkla (ki en az 45 kg kadar) kılıcınız kırılabilir. aman diyim!
  • adını duyunca bile şöyle bir ürperten olay. hayal edemiyorum etmemeliyim.
hesabın var mı? giriş yap