• pearl'ün mitzy ile evdeki masa başı sahnesi bana göre yakın çağ sinema tarihindeki en iyi sahne. oyunculuk nasıl olmalı dersi niteliğinde. yine aynı şekilde kapanış sahnesindeki yüz ifadesini neredeyse bir dakikadan daha fazla koruması... al bu planları oyunculuk derslerinde okut.

müthiş.
  • mutlaka yazılmıştır diye düşünsem de mia goth'un yaklaşık 8-10 dakikalık tiratı muhteşemdi.
    ve; aile sevgisi/bağı çok önemli...
  • herkes sonundaki monologu övüyor da bence filmin kopma noktası bu sahne. hem kahkaha attım hem de tırstım. hem insani hem de manyakça, bütün duygular bir arada.
  • ti west'in gerilim slasher tarzında çektiği filmi. ilk film olan x'e göre daha fazla etki bırakmıştır. pearl karakterine hayat veren mia goth muazzam bir oyunculuğa imza atmış.

elbette filmin genelinde "mekanı farklı, yeni bir carrie izledim" hissiyatına kapılmadım değil. birkaç ayrıntı dışında konu olarak ortak yönleri bir hayli fazla. bazı gereksiz ve yersiz şiddet sahneleri dışında çekimleri güzel olmuş.
  • mia goth'un döktürdüğü korku-drama filmi.

ti west ile aralarında güzel bir dinamik oluşmuş. ikisi de bu filmin neye ihtiyacı olduğunu biliyormuş. bir yıldız. ve ihtiyacımız olan şeyi bize vermişler. bir yıldız.

kesinlikle x'ten daha iyi olmuş. maxxxine'i görmeyi dört gözle bekliyorum.
  • kaybeden insan psikolojisini güzel yansıtan film.

mia goth feci oymamış.kendisinin gerçektede kafasının gidik olduğunu düşünüyorum.
  • çok başarılı, beklediğimden de iyi olan ti west filmi. bağlantılı olduğu için önce x'i izledim. ancak nedense pek tatmin olmamıştım. yine hoştu, göz dolduruyordu ama ne bileyim, böyle bir şeyler eksik, bir şeyler fazla klişe gelmişti. ama pearl inanılmaz iyi olmuş. sinematografi olarak muazzam olmuş. bir önceki filmin üstüne çıkmış. oyunculuklar çok iyi. mia goth muhteşem bir hatun, sesi, sevimli yüz hatları korku-gerilim filmleri için onu aranan kan yapıyor. özellikle görümcesi ile konuştuğu sahnede çok iyiydi. bir gün film çekersem filmimde görmek istediğim oyuncular listesine ilk beşe yazıyorum kendisini bu yüzden. bakalım ti west ve mia goth maxxxine'de neler yapacaklar. miacığım zaten iyi iş çıkarır, west kardeşim de tarzını yakalamıştır artık, güzel şeyler çıkaracaktır.
  • kamera aktif olduğunda yüzünde hiç yoktan yapay bir gülümseme oluşanlar bu karakterde kendisinden çok şey bulacak.
  • insanın ruhuna işleyen, bla bla bla. çok güzel bir faun şaheseridir sonuç olarak.

http://www.youtube.com/watch?v=qwneuac1kv8
  • meghan markle'ın yaratıcısısı ve yapımcısı olacağı netflix animasyon dizisi.

--- spoiler ---

meghan markle, the duchess of sussex, will create and executive produce pearl, an animated series for netflix.

hailing from markle and prince harry’s archewell productions banner, pearl (w/t) is a family series that centers on the adventures of a 12-year-old girl who finds inspiration in a variety of influential women throughout history. the show comes from the duke and duchess’ multi-year deal with the streamer, under which they will create scripted series, docuseries, documentaries, features and children’s programming.

markle executive produces with david furnish, carolyn soper and emmy-winning filmmakers liz garbus and dan cogan. amanda rynda will serve as showrunner and executive producer.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap