• premier lig etkisi ile ilk iki maç coşacak daha sonra fatih terim’in müthiş ayak tenisi idmanını yedikten sonra çöp ilan edilecek bilmem kaçıncı futbolcu.
  • bu transfer bana aziz başkanlı fenerbahçe transferlerini hatırlatti. avrupadan elen sonra transferleri patlat. gs yönetimi bir tarafina soksun bu saatten sonra transferleri.
  • ilk 10 hafta iyi performans gösterip sonrasında vasat performans gösterecek futbolcu.

bu tarz adamlar geldikleri elit ligten kalan fizik kaliteleri ile 2 ay iyi performans gösteriyorlar sonra buradaki hafif ve kalitesiz antrenmanları yiyince performansları düşüyor.
  • arkadaşlar ben maçı izlerken günlük küfür kotamı doldurdum, ederken kasmaya başladım. size zahmet benim yerimede sövün şuna.
    tanım: galatasaray tarihinin en kötü sol beki
  • istisnasız içinde olduğu her pozisyonun anasını s**meye and içmiş. buna 1.6 milyon € kontrat bağlayanın aklını s**iyim.
  • ben haytımda bu kadar orta özürlü bir bek izlemedim ki sabri’yi izlemiş adamım. havadan kullanacaksa aut atar gibi atıyor, yerden kesecekse bizim oyuncuların arkasına atıyor. gerçekten senelerce premier lig’de oynaması, hatta bir dönem hollanda milli takımı’na çağırılmış olması inanılmaz bir olay.
  • 22 senedir galatasaray'da izlediğim en kötü futbolcudur. dikkatli futbol izleyicileri de aynı şeyi düşünüyordur bence.
  • attığı gollerden bağımsız olarak ömer bayram'ı sol bekte görmektense her türlü kendisi oynamalıdır.
  • futbol zekası kullanamadığı sol ayağının serçe parmağından daha küçüktür.
  • maalesef elde patlayan bir baska 30+ yabanci, ocak gibi yerine adam bakilir seneye kulup bul denir sozlesmemi bitirecem der sonra groningende filan futbolu birakir
hesabın var mı? giriş yap