• 400 yil sonra sabiha gokcen'de karsilastik. kayitlara gecsin.
  • geçen bana kaydettiği mp3'leri buldum. baktım kendisine ulaşabileceğim hiçbir şekil kalmamış. umarım keyfi yerindedir.
  • konçertoyu accept'in symphonic terror live in wacken 2017 konser kaydında yorumladığı inanılmaz bir senfonik metal yorumu var. gitar soloları ve eşlik eden kemanlar harikulade. saçma sapan adamlara gitar tanrısı diyorlar, açsınlar wolf babayı bir dinlesinler diyorum.
  • ingilizce'de pathetic olarak yazilan, kelime anlami "a$iri huzunlu" olarak ifade etmeye cali$abilecegim kelime. klasik muzik kulturu kitaplardan ibaret olmayan ki$ilik.
  • çaykovski, 6. senfoni.
  • çaykovskinin son eseri aynı zamanda son senfonisinin ismi... ölüm ve hiçlik temalıdıryazdıktan kısa bir süre sonra gizemli bir şekilde ölmüstür....
  • dışarıdan bakılınca görüldüğü gibi bilimsel bir adam değil aslında. tamamen sosyal bilimler adamıdır. incelik gösterip çağırdığı odtü'deki konserinde de bunu göstermiştir zaten. gerek sinema alışverişimiz olsun*, gerek müzik kültürüyle ufuklar açması olsun üzerimde büyük etkisi vardır. şöyle ki;
    -yahu bir beste var, hani...?
    -dıt dırınırının dırınırının dırınırının. bu mu?
    -heh o :) var mı sende?
    -var şundan da var, bundan da var. ama bunu da dinle yani, yolluyorum hemen.
    şerefsizim btjunkie halt etmiş yanında. hem şimdiye kadarkilere bir teşekkür, hem nick altı başlığımı parsellemesinin cevabı babında olsun.
  • bambaska bisey..
    ofkesi de bambaska, sevgisi de.

bazen yas farkina bakmaksizin duzinelerce bebe veresim geliyor kucagina.*

ama o, oldugu yerde kalsin; guzel guzel bakip, boyundan buyuk laflar etsin.
    delirtsin beni bi suru.

ve gidenlerden olmasin mumkunse.

(bkz: beybi)
  • yıllarca beklememiz pathetique kişisinin piyanist şantör repertuarını dinlemek içinmiş. son olarak odtü güzel sanatlarda ikimize birden'i çalıyormuş gizliden gizliye. yazık çocukcağızı bozdu mayday, laila ortamları ve klasik müziği bırakıp, ruhunu arabesk fırtınasına teslim etti. *

hakkında yazdıklarımın her ne kadar doğruluk payı olsa da* işin aslı tek kelimeyle özetlenecek kadar kısa;
    bu arkadaş "aşmış".....
    onu dinlemek için yıllarca bekleyip, belirli seviyeye ulaşmak veya gelecekteki konserine şimdiden bilet ayırtmak gerekiyormuşşş hakkaten.
  • tchaikovsky'nin pathetique isimli senfonisi,rus bestecinin ölmeden önce yazdığı son eser olarak müzik tarihine geçmiştir..orkestra için beraber çalınması* çok zor olan senfonilerden biridir,güzel ve öğretici bi örnektir.ayrıca 3 aralık 2004 gunu idsonun çalmaya çalı$tığı fakat sonuç itibariyle pek muvaffak olamadıklarını gördüğüm eserdir..**
hesabın var mı? giriş yap