• sozlukte en cok tanimayi istedigim suser bu adam. derin cm sevgisi, futbola olan muthis bagliligi, 4lu defans sevgisi, arsenal aski, lakers deliligi henry'e tapmasi kobe ile cosmasi ,büyük nba bilgisi ile tam da benim kafamda bi suser. tabii ki ayrildigimiz yerlerde var o sari kirmiziya ben siyah beyaza gonul vermis bulunmaktayiz ama sportif yazilarini keyifle okumakta merakla beklemekte oldugum kisidir, budur!
  • harika snooker anlatıyor, huşu içinde seyrediyoruz:(
  • süper ev sahibi.

ankara'da geçirdiğim haftasonumu unutulmaz kılan kişilerdendir. hatta en büyük pay sahibidir. konaklamadan ulaşıma her türlü sorunumu giderdi ve en önemlisi ve aynı zamanda en zoru karnımı tok tutmayı başardı. gezdirdi falan böyle.

herşey dahil tatil köyü gibi adam yemin ederim.
  • konustukça bilgi dağarcığımı genişlettiğim süper insan.

eskiden bişey söylediğinde "aaaa öyle mi abi gerçekten?" "hadi yaaa?", "vay anasınıııı" şeklinde ünlemler kullanıyordum içten, samimi. ama gel gör ki yetişemiyorum bu adama, her muhabbette yeni bişeyler söylüyor, ünlemlerimi değiştirdim yoksa çok saftirik görünücem. artık "hmmm", "peki olaya bi de şu açidan baksak", "aabi o değilde şu nasil?" gibisinden cümleler kuruyorum.
  • tardini büfe gibi leziz bir kaynağa hayat veren, hem kibar hem de donanımlı futbolsever suser.
  • bu kardeşimiz bu akşamki arsenal - leicester city maçını s sport kanalında canlı anlatacaktır.

merakla maçı ve öncesindeki programı bekliyoruz.
  • kendisi en son geçen hafta eurosport'tan canlı verilen the masters'da, snooker yorumlarken görülmüştür.
  • ilk kez tek başına anlattığı ve heyecan patlaması yaşadığı ronnie o'sullivan maçında kelimelerle tarifi zor bir 147 ile ronnie the rocket'in dahi kendisini selamladığı bir adam bu. gerisini siz düşünün. şanslı falan demek istemiyorum çünkü böyle bir ronnie fanatiğinin ilk tecrübesinde böyle bir 147 ile karşılaşması onun büyüklüğü, ronnie'nin saygısıdır.

ronnie o'sullivan'ı şahsıma sevdirendir ayrıca.
  • futbol entrylerini okurken ister istemez sesinin kulaklarımda çınladığı, beynimin cumle aralarinda o kendine has eslerini verdigi zirve yazar.
  • büyüyünce vedat milor olacak.
hesabın var mı? giriş yap