• skid row'a çıkar.
  • ankara'da da vardir kendisinden bir tane artik.
  • new york'ta bulunan meshur cadde. eskiden birinin parkiymis bu arada 42 den 57 ye kadar. ondan adi park avenue. adamin evi de 53'teki o malikene gibi ev simdi elit bir kulup.

bugun isteki son gunum diye soyle bir park avenue'de takim elbisemle kostum ofise giderken. dedim turkiye'nin koyunden park avenue'ye gelmis biri olarak su sokakta da bir cocuklar gibi kosayim, saga sola ziplayayim bir tadini cikarayim yani.

vesselam, ozleyecegiz.
  • yda tarafından ankara yenimahalle’de inşaa edilmekte olan site.
  • park avenue'u park avenue yapan binalar vardır. bunlar da oturmak için kemer country'deki tripleks villaya verilecek parayı yatırmak kafi gelmez. backround check yapılıp orada oturmayı hakkedip hakketmediğiniz araştırılır. para mevhumunun değerini kaybettiği bu paralel dünyada "falanca bizim komşumuz, ailecek şey ederiz" gibi değerler ön plana çıkar.
    (bkz: status anxiety)
  • winter park'ta bagdat caddesi benzeri bir cadde. ancak bu benzerlik sadece guzel magazalar ve kafelerle sinirlidir. uzunlugu bagdat caddesi'nin ancak kucuk bir bolumu kadardir.
  • ny manhattan daki park avenue kendine yakın olan 7 8 cadde icinde çifte yone sahip tek caddedir.ayrıca bu avenue ustunde unlu waldorf astoria oteli bulunmaktadir. ve yine bir suru pahali ve luks oteli icinde barındırır.ayrica icinde ferrerari,audio,mercedes ve bmw galerilerini barindirir.hazır zengın turistler gelmisken 3 5 tanede araba alsın denir.new york'un yine new yorkluların tabiriyle elite bir caddesidir.
  • istanbul kanyon avm de bulunan restaurant. barbekü soslu tavuklu pizzası çok güzeldir.
  • ankara ostim tarafında bir site. muhafazakar kesim tarafından tercih ediliyor gibi görünüyor. (bkz: yda park avenue)
  • aberystwyth town f.c.'nin stadyumu. 1,002 koltuklu ve 5,000 kişi kapasitelidir.
hesabın var mı? giriş yap