• muziklerini begenen olur begenmeyen olur, zevk meselesidir. ama konser sirasinda etrafa bu kadar tukurulmez ki. bu amcalarin konserini on siralardan dinlemek kesinlikle sakincali. sahneden inip aralarda dolanmaya kalktiginda da, uzak durmakta fayda var, amca alismis, tukurmeye devam ediyor.
    bir de su fuck it, fuck you, motherfucker nidalari ile seyirciye seslenmek moda midir bu alemde bilemedim ama bana biraz bokunu cikarmislar gibi geldi. gucume de gitti.

sensin motherfucker, terbiyesiz.
  • between angels and insects şarkılarıyla ergenliğime damga vuran müzik grubudur. öyle ki bir zamanlar "fuck your money, fuck your possessions, fuck your obsession, ı don't need that shit" diyerekten isyan eden ergenlerdik
  • 13 sene önce de seviyordum şu şarkıyı şimdi de seviyorum. bir müzik grubuydu.
  • demin bir iki 2023 konserlerini izledim de adamlar sahnede %120 performans sergiliyorlar. bir saniye boş değil, gerçekten her şeylerini orta koyuyorlar. nostalgia act olarak yaklaşıyor herkes fakat yeni gruplara gerçekten taş çıkartırlar.
  • zamanında last resort ile bir system of a down havası yakaladılar sonra devamı gelmeyince bir çok kimse için tek şarkılık gruplar kervanına katıldılar.
  • kimisine gore tek sarkilik grup olsa da gecen sene cikardiklari the connection grubun on besinci yilda dokuzuncu albumudur.
  • iron maiden motifli, süper gaz grup.
  • son kliplerinde (bkz: scars) adeta günah çıkarırcasına başyapıt albümleri infest'te epey bir çalıp çırptıkları iron maiden'a saygı niyetine eddie tişörtüyle baş gösteren gruptur. acaba soundlarıyla ilgili en iyi iki şeye, yani maidenesque melodilere ve hırçın rap vokallere geri dönecekler midir bilinmez ama bir zamanlar "ne maiden mı hiç dinlemedim" diyen bi adamın yıllar sonra eddie tişörtüyle klipte rol alması enteresandır.
  • hiç bi özelliği olmayan, kanımcada olamıyacak,ticari amaçlar dorultusunda ilerleyen,basit riff sentezleri ile en fazla mtv jenarasyonuna hitab edebilecek grup.
  • sonisphere 2011 isvicre konserinde, ironik bir sekilde, taklit ettikleri iron maiden ile ayni anda sahne alacak grup. tabii iron maiden stadda*, papa roach ise kapali salonda.

zamaninda rifflerinden ekmek yiyip üstüne de "iron maiden kim, hic dinlemedim" diyen bu arkadaslar, 24 haziran 2011 aksami caldiklari seyrici sayisini gördüklerinde herhalde anlayacaklar iron maiden kimmis.
hesabın var mı? giriş yap