• "oğluuuum kızlar piç erkeklerden hoşlanır, bu kadar efendi olma!" gibi gayet sığ ve seviyesiz bir tavsiyeme bile efendiliğini bozmadan sadece gülümsemiştir. ben olsam kendi ağzımın üstüne bi tane vurur "la sikkeee klişenin deyyusu seniii" derdim.
  • herşeyden, herkesten ve kendinden fazlası ile sıkılmış olan biri.. yalanlar.. iki yüzlülükler.. sahte hayatlar.. günü kurtarmak.. ne istediğini bilmemek.. ayakta kalmaya çalışmak.. anlaşılmamak.. insanları anlamaya çalışmak.. çıkar savaşları.. anlamsız çekişmeler.. günü birlik derinliği olmayan ilişkiler, yaşamlar.. bu hayat.. ah bu hayat.. ah hayat.. şu deniz ve güneşin batışı olmasa sen de çekilmezsin ya...

hayatta en sevdiğim şey ayak-kabılarım, kööpeğim diyebilecek kadar gamsız olmak.. ne mümkün..
  • bir günde herşeyin mucizevi bir şekilde değişebileceğini gerçekten mutlu olabileceğini sanmış hala büyüyememiş koca ahmak.. oysa hayatı olduğu gibi kabul ederdi bu..
  • youtube önerilerinde dinlediğim ve sonrasında hakkında bir şey okumaya başladığım besteci, virtüöz.

eserlerinin ilk saniyelerinde farkı hissedebiliyor insan. içindeki isyan ve çığlığı kemanı ile gösterebildiğini düşünüyorum.
  • cizdigi fantastik cizgi karakter resimleriyle genc neslin kahramani olmus fantastik kisilik. duvar resmindeki basarisini boardda da gosterdigi anda genc kizlarin gozdesi olacagi kesin adam.
  • migfedibi caylak alimlari ile sozluge gelen altinci nesilden bir yazar.

muhtemelen keman caliyor.
  • yildizlarin bas donduren dunyasina adim atmis yazar. (bkz: tegmen benim gamli yasli gonlume)
  • anlamsızca kendime benzeterek sempati duyduğum yazar.
  • "kemandaki değişik tekniği iskelet sistemiyle alakalı "marfan sendromu" sonucunda oluştuğunu ölümden sonra iskeletini inceleyen doktorlar ortaya koymuşlardır."
    adamı defosuyla döven insan.
hesabın var mı? giriş yap