• kimse kusura bakmasın ama öğrencileri için kılımı bile kıpırdatmam. bi kere de fazla manita var desteğini bekliyorum desin biri. nerede hamallık işi var hemen yardım çağırın.

şaka lan şaka! dualarım sizinle, artan ve artık fahiş miktarlara varan shuttle fiyatları düşürülsün hatta bedava olsun. ne sikimse artık bu shuttle.
  • call me maybe castı bombadır.koral,berke,karya,dilara... burslu öğrencileri oyun dışı bırakmış pislikler! necati, hatice nerdesiniz yavrularım?!
  • hakkında bu kadar entry girilince odtü'yü kınadı sandığım okul.
  • saka falan yapmiyorum. adi ozyegin olan bir okulda degil 29bin, 29 lira bile odemem. amina koyim millet bu kadar mi vasat universite sinavinda da boyle otobus firmasi gibi ismi olan okullarda okuyor ? tam bir otobus firmasi ismi. baska bir sey degil.
  • özyeğin üniversitesi ismi otobüs şirketlerini andırdığından isminin hüsnü üniversitesi olarak değiştirilmesini teklif ettiğim geleceğin eğitim yuvası.
  • gerizekalılara göre ben bu üniversitede çocuk okutan kodamanların vergileriyle devlet üniversitesinde okumuşum. ailemin ve benim yıllardır ödediğimiz vergiler nereye gidiyor ulan zihniyetini siktiğim?
  • bizler öğrenci evinde makarnaya vururken adamların okullarında alevli tavalardan yemek yediklerini bizlere göstermiş olan videonun geçtiği özel üniversite. gerçi şu da var ''- ya nee olacağğdı'' kebapçı gibi okul ismi koyarsan olacağı bu. alevli tava diyorum dostum anlatabiliyor muyum alev amk alev.

not: kıskanmadım sadece bir damla yaş geldi.
  • isim itibariyle kebapçı yetiştirecekmiş gibi duran üniversite.
  • erkeklerinin bayağı giderli olduğunu farkettiğim üniversite. kızlarda iş yok.
  • yıllık ücretlerinden şikayet edenler için;

(bkz: özhakikiyeğin üniversitesi)
hesabın var mı? giriş yap