• üstsüz fotoğrafı yayınlanmıştır.

http://media.tumblr.com/…mblr_lchnqtmu5z1qc1gzf.jpg
  • 3 yaşında ki biricik oğlumun babasını 1,5 sene önce kaybettik . acısını yüregimde hisettim şu an. merhuma rahmet , ozgu namal a , evlatlarina ve tum sevenlerine sabirlar diliyorum . umarim ki kurmaya calisacaklari yeni aile duzenin de bolca destek gorurler . dilerim cok mutlu ,piril piril yetiskinler olur cocuklar
  • abla biz çocukken elif oldun bizi aşık ettin, koca adam olduk şimdi de meryem olup bizi kendine hayran ettin.*

o ne güzel yaş almaktır, ne güzel oyunculuktur. oynadığı karaktere hiç değinmiyorum zaten.

bir de, iyi ki zamanın modasına kapılıp estetikle kendisini mahvetmemiş.
  • uzunca bir süre adını özgün amal zannettiğim küçümen oyuncu. bir kimse de demedi ki amal diye soyad mı olur geri zekalı diye.

edit: kilerci uyardı sağ olsun, boyu 1.80'miş kendisinin. küçümen falan değilmiş. vay arkadaş yahu bir yaşıma daha girdim valla. kadınla ilgili her şeyi yanlış biliyormuşum yalnız, kadın olduğu doğrudur umarım.

edit strikes back: kilerci bir kere daha uyardı 1.80 değil 1.70'miş doğrusu. entry bok oldu ama muhabbet etmiş olduk sayesinde bari.
  • özgü namal, adını 2000'lerde duyduğumuz bir tv ve sinema oyuncusu.

hayat arkadaşını kaybettiğini az önce debe entry'sinde okudum. başı sağ olsun.
    ben muğlalıyım, bu dönemi de ailemin yanında geçiriyorum. bu çiftin evini biliyoruz, buralarda herkes biliyor. bir yayla köyünde yaşıyorlar.
    geçen hafta çocuklarıyla birlikte yaşadıkları köyden bir tanıdığımız uğradı, ziraî ilaç şişesinde bir şey bıraktı. güya corona ilacıymış. kardeşim kapıyı kapattı, "özgü namal'ın kocası bize corona ilacı yollamış" dedi (tanışmıyoruz).
    meğer babam bize şişeyi getiren tanıdıktan böyle bir takviye/ilaç olduğunu duymuş, bizim için de alıp alamayacağını sormuş, onlar da sağ olsunlar bir şişe de bize göndermişler. biz de babamın hevesini kırmadan şişeyi dolaba attık, orada unuttuk gitti (içeriği bilmiyoruz. ilaç mı, takviye mi bilmiyoruz. ne zaman ve nasıl kullanıldığını bilmiyoruz. tüketmiyoruz haliyle). bu anlattığım daha geçen hafta yaşandı.
    şimdi bu haberi duyunca sanki biriyle geçen hafta sokakta rastlaşmış, iki lafın belini kırmışız, bugünse ansızın ölüm haberini alıp kalakalmışız gibi hissettim.

editler:
    1) beyefendi bu "ilaç" yüzünden hayatını kaybetmiş olabilir mi diye soranlar oluyor. bilmiyorum, biz kapağını bile açmadık.
    2) dün 2020 nobel kimya ödülü sahipleri açıklandı. çok ilginç bir patent tartışması varmış: (bkz: nobel kimya ödülü/@metonymics) konuyla ilgili bilgi sahibi yazarlar varsa aydınlatıcı bir şeyler yazan birileri çıkar mı?
    3) sözlük boykotu konusunu takip ediyorum. bu entry debe'de yer bulunca açıklama yapmam gerekir: bence boykot çok haklı, çünkü sözlük yönetiminin söylemleriyle eylemleri birbiriyle örtüşmedi. ayıp oldu, insanlar kırıldı, incindi ve güvenleri sarsıldı (mesele ağaç değil arkadaş). suser'ların emeği/entry'leri olmasa her şey çöker. uzun yıllar didinerek edinilen kültürel birikimin ikamesi olmaz. arkadan gelenler çok da konsolide edemez; birikim, eğitim, dil yeteneği, analitik çıkarımlar, görgü vb. düzeyi yükselmiyor, düşüyor. daha önceki yıllarda kaybedilen suser'ların bile yeri dolmamış aslında. olup olacağı şudur: sözlük bir forum sitesine evrilir, sahipleri yine kazanır. kaybolan şey bilginin ve özgür düşüncenin kendisi olur. pespayelik kazanacak - türkiye'nin yazgısı bu.
  • yanlış hatırlamıyorsam (bkz: yamuluyorsam duzeltin) psikolojik gerilim türünün en iyi örneklerinden olan karate can'da da oynamışlığı vardır.
  • hakkında bu kadar entry girilince bayıra saldığımdır.
  • aynı dizide 2 ayrı dönemi canladırırken bile, ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu gözler önüne sermiştir. lise li kızı oynayan narin ayrı, avukat narin ayrı bir oyunculuk kalitesi sergiliyor her hafta. mümkünse yürümeyi bilmeyen beren saat, donuk oyunculuktan bir türlü çıkamayan tuba büyüküstün ve nasıl oyunculuk yaptığını hala anlayamadığım sinem kobal; özgü namal'ı izleyerek bir nebze oyunculuklarına bir şey katmaya çalışsınlar.
  • kutlar vadisi nin son 13 bolumunu yatarak geciren ve yattigi yerden para kazanan oyuncu.
  • az evvel aklın herkese eşit dağıtıldığı yönünde yaptığı açıklamayla genetik bilimine tepki olarak doğduğunu kanıtlamışır.
hesabın var mı? giriş yap